Reklama:Programista Unity, Kraków

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2227448623
Free
Programista Unity, Kraków
Poland, Małopolskie, Kraków,
Zmodyfikowano July 5, 2024

Opis

Kim jesteśmy? Played With Fire tworzy wciągające i oryginalne światy VR pełne immersyjnych interakcji.

Specjalizujemy się w systemowych grach na VR łączących w sobie akcję i przygodę z naukowymi elementami.

Uwielbiamy poruszać tematykę astronomii, alchemii czy tworzyć wirtualne gadżety zmieniające fizykę, a przy tym przede wszystkim dobrze się bawimy :) Tworzymy zgrany zespół z dużym doświadczeniem w branży gier.

Poszukujemy osoby na stanowisko Programisty Unity, która będzie zajmować się implementacją mechanik, ich rozwojem oraz utrzymaniem w naszych grach VR.

  Brzmi jak wyzwanie dla Ciebie? Aplikuj! :)     W Played With Fire będziesz zajmował/a się: - Implementacją mechanik, interakcji oraz UI w grze VR typu action-stealth, - Rozwijaniem istniejących systemów i rozwiązań w silniku Unity, - Bliską współpracą z pozostałymi członkami zespołu, - Aktywnym rozwojem aktualnego projektu, - Tworzeniem od podstaw kolejnych projektów studia.

  Wymagania: - Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Unity Developera, - Bardzo dobra znajomość języka C# oraz silnika Unity, - Znajomość wzorców projektowych, - Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji, - Umiejętność pracy w zespole, ale też samodzielność, - Znajomość języka angielskiego na poziomie potrzebnym do tworzenia/czytania dokumentacji, - Doświadczenie z projektami na VR.

  Mile widziane: - Znajomość metodyki Agile (np.

SCRUM), - Znajomość innych silników, - Programowanie shaderów/AI, - Znajomość technik optymalizacji.

  Oferujemy: pracę na pełny etat elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-16:00) praca stacjonarna w naszym biurze w centrum Krakowa lub hybrydowa atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit dofinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej PZU dostęp do najnowszych technologii mocny wpływ na ostateczny kształt tworzonej gry i swoboda twórcza szansę tworzenia ambitnych, niezależnych gier VR, łączących najnowszą technologię  z artystycznym sznytem (sprawdź nasze poprzednie gry ) pracę w przyjaznej atmosferze   Jeśli nie spełniasz wszystkich punktów, nie martw się! Skontaktuj się z nami i opowiedz nam więcej o sobie i swoim doświadczeniu :)     Jak wygląda rekrutacja do naszego teamu? >>> W przeciągu kilku dni od przesłania CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, aby przeprowadzić krótką 10-15 minutową rozmowę telefoniczną.

Poznasz wtedy Martę.

>>> Drugim etapem jest videorozmowa z Martą, której celem jest przede wszystkim lepsze poznanie się oraz zdobycie informacji na temat Twojego doświadczenia i historii Twojej kariery.  >>> Trzeci krok to zadanie rekrutacyjne.

>>> Jeśli Twoja praca okaże się tym czego właśnie szukamy… zostaniesz zaproszony na ostatni etap, którym jest techniczna videorozmowa z Bartkiem , zajmującym stanowisko Chief Executive Officer and Lead Programmer.

Bartek zweryfikuje Twoje doświadczenie i wiedzę pod kątem przyszłych obowiązków.

>>> Jeżeli po rozmowie wyrazimy obopólne zainteresowanie współpracą to zaprosimy Cię do naszego teamu i przedstawimy ofertę! W tym momencie decyzja jest Twoja :)

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Programista unity

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: