Reklama:Projektant / Projektantka - Sieci światłowodowe, Gdansk

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456842
Free
Projektant / Projektantka - Sieci światłowodowe, Gdansk
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Projektant / Projektantka - sieci światłowodowe Miejsce pracy: Gdańsk Twój zakres obowiązków

wykonywanie projektów technicznych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie sieci światłowodowych
nadzór projektancki nad prowadzonymi przez firmę inwestycjami
pozyskiwanie informacji wejściowej niezbędnej do stworzenia projektu, w tym wizje lokalne
bieżące raportowanie zaawansowania prac
uzgadnianie dokumentacji z inwestorem oraz właścicielem obiektu
Istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisko: Asystenta projektanta. Zarobki w zależności od doświadczenia : 4000 - 5000 zł netto.
Nasze wymagania

prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
znajomość oprogramowania inżynierskiego typu CAD i QGIS
znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym
znajomość norm i przepisów regulujących inwestycje telekomunikacyjne (prawo budowlane i megaustawa światłowodowa)
bardzo dobra organizacja pracy własnej
doświadczenie w wykonywaniu projektów linii światłowodowych lub FTTX będzie dodatkowym atutem
To oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2 B
niezbędne narzędzia do pracy
możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
kartę Multi Sport
O nas

Począwszy od 2002 roku wspieramy operatorów telekomunikacyjnych w zakresie budowy i utrzymania infrastruktury sieciowej.

Przeprowadzamy proces inwestycyjny od etapu akwizycji, poprzez prowadzenie spraw administracyjno – prawnych, projektowanie, uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień i zezwoleń, aż po wykonanie prac budowlano – instalacyjnych, uruchomienie i integrację z istniejąca siecią kliencką.

Wspomagamy klienta nie tylko w budowie infrastruktury, ale również w jej późniejszym utrzymaniu na najwyższym możliwym poziomie sprawności i niezawodności.

Od początku istnienia notujemy ciągły wzrost wykonanych inwestycji w zakresie instalacji radiowych i światłowodowych, a wysoka jakość świadczonych usług oraz elastyczne reagowanie na bieżące potrzeby zbudowały zaufanie klientów do naszej firmy.

Zasięgiem nasza działalność obejmuje zarówno północną jak i południową część kraju.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GREKOM sp. z o.o. z siedzibą w: Fatimska 41 A, 31-831 Kraków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: gdansk@grekom.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: gdansk@grekom.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Projektant / projektantka - sieci światłowodowe

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: