Reklama:Projektant / Projektantka Cad, Szczecin

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2014023271
Free
Projektant / Projektantka Cad, Szczecin
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Szczecin,
Zmodyfikowano February 2, 2024

Opis

Projektant / Projektantka CAD Miejsce pracy: Szczecin Twój zakres obowiązków

Tworzenie dokumentacji projektowej dla produktów grupy Liftra (rysunki detaliczne, złożeniowe, Bo M)
Analiza i optymalizacja modeli 3 D pod kątem produkcyjnym
Optymalizacja istniejącej dokumentacji projektowej
Przegląd techniczny dokumentacji projektowej pod kątem spójności z wymaganiami i standardami
Projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego (przyrządy spawalnicze, szablony, sprawdziany)
Nasze wymagania

Wykształcenie minimum średnie techniczne
Znajomość oprogramowania CAD (preferowany Solid Works)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Znajomość rysunku technicznego
Podstawowa wiedzy z zakresu spawalnictwa oraz obróbki mechanicznej
Mile widziane: Znajomość GPS lub GD&T, wykształcenie wyższe kierunkowe (mechaniczne, spawalnictwo, inżynieria produkcji), doświadczenie w pracy w biurze projektowym lub technologicznym
To oferujemy

Odpowiedzialną, interesującą pracę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji
Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy
Praca przy innowacyjnych projektach w firmie będącej światowym liderem rozwiązań dźwigowych typu „tailor-made” dla przemysłu wiatrowego
Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu projektowania, spawalnictwa, obróbki mechanicznej oraz rozwiązań stosowanych w branży turbin wiatrowych
Praca w międzynarodowym środowisku (możliwe wyjazdy do biur projektowych w Danii oraz Hiszpanii)
Benefity

prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
elastyczny czas pracy
spotkania integracyjne
brak dress code’u
kawa / herbata
parking dla pracowników
dofinansowanie wypoczynku
paczki świąteczne
O nas

Grupa Liftra zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dostarczaniem rozwiązań dla branży turbin wiatrowych związanych z podnoszeniem i transportem elementów turbin.

Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń, które rozwiązują specyficzne wyzwania stawiane przez naszych klientów.

Liftra jest zaangażowana w dostarczanie technologii, które obniżają koszty wytworzenia energii dla operatorów turbin wiatrowych na całym świecie.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Liftra Sp. z o.o. z siedzibą w: Dębogórska 34, 71-717 Szczecin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: liftra@liftra.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: liftra@liftra.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Projektant / projektantka cad

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: