Reklama:Protetyk Słuchu, Chełmża

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2225054852
Free
Protetyk Słuchu, Chełmża
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Chełmża,
Zmodyfikowano July 4, 2024

Opis

Protetyk Słuchu Miejsce pracy: Chełmża Twój zakres obowiązków budowanie długotrwałych relacji z pacjentami wykonywanie badań słuchu sprzedaż aparatów słuchowych oraz akcesoriów - baterii i środków pielęgnacyjnych doradzanie Pacjentom w zakresie użytkowania i pielęgnacji aparatów słuchowych obsługa programów sprzedażowych i kalendarza wizyt Nasze wymagania masz wykształcenie kierunkowe z protetyki słuchu lub audiofonologii cechujesz się empatią i podchodzisz indywidualnie do potrzeb pacjenta jesteś osobą zadaniową, nastawioną na realizację celu wychodzisz z inicjatywą, proponujesz rozwiązania ukierunkowane na realizację celów efektywnie organizujesz swój czas pracy jesteś otwarty na pracę w dynamicznym środowisku To oferujemy pracę, która ma znaczenie – wspólnie dbamy o słuch naszych pacjentów umowę o pracę na cały etat wynagrodzenie złożone z podstawy + premii miesięcznych pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji - ponad 30 lat na rynku pełne wdrożenie i stałe poszerzanie kompetencji w naszym Centrum Szkoleniowym w Warszawie (na każdym etapie w pełni opłacane przez pracodawcę) dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej oraz szkieł korekcyjnych Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie zniżki na firmowe produkty i usługi spotkania integracyjne kawa / herbata program rekomendacji pracowników dofinansowanie do szkieł korekcyjnych ACS AUDIKA Sp.

z o.o. Jesteśmy częścią międzynarodowej społeczności Audika Group, która zrzesza ponad 5000 specjalistów zdrowia słuchu w prawie 30 krajach na całym świecie.

Wspólnie dążymy do tego, by jeszcze więcej pacjentów z ubytkiem słuchu mogło powrócić do wyjątkowego świata dźwięków i odzyskać radość słyszenia na nowo.

Więcej informacji o nas: Audika Group: www.audikagroup.com Audika Polska: www.audika.pl Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ACS AUDIKA Sp.

z o.o. z siedzibą w: Al.

Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks.

1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@audika.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Protetyk słuchu

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: