To zlecenie wygasło.

Reklama:Protetyk Słuchu, Wodzisław Śląski

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-07-21
ID #2209744201
Free
Protetyk Słuchu, Wodzisław Śląski
Poland, Śląskie, Wodzisław Śląski,
Zmodyfikowano June 27, 2024

Opis

Protetyk Słuchu Miejsce pracy: Wodzisław Śląski Twój zakres obowiązków kompleksowa i profesjonalna obsługa Pacjentów związana z protezowaniem słuchu sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Pacjentem zaangażowanie w funkcjonowanie gabinetu – liczymy na Twoją pomysłowość Nasze wymagania masz ukończone studia kierunkowe lub kurs protetyki słuchu lubisz kontakt z ludźmi, jesteś otwarty i komunikatywny, a empatia nie jest dla Ciebie tylko słowem jesteś nastawiony na realizację celów sprzedażowych czerpiesz radość z pomagania innym To oferujemy W Audiofonie doceniamy naszych pracowników: również Tobie zapewnimy najlepszy system premiowy w branży.

Stawiasz, podobnie jak my, na ciągły rozwój? Zapewnimy Ci udział w szkoleniach, webinariach; wsparcie trenerów wewnętrznych; platformę szkoleniową, blog branżowy i udział w wielu ciekawych projektach.

Jeśli lubisz aktywność fizyczną i dbasz o dobrą formę, mamy dla Ciebie Kartę Multisport.

W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i innych programów dofinansujemy Ci wyjazd na wakacje lub wyjście, np.

do kina lub teatru.

Jeśli jesteś rodzicem dofinansujemy opiekę nad dzieckiem.

Na święta otrzymasz od nas kartę przedpłaconą I to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie! Zapewnimy Ci naprawdę atrakcyjny pakiet benefitów! Szukasz pracy, która ma SENS? Pracując razem z nami weźmiesz udział w realizacji naszej misji, jaką jest pomoc osobom niedosłyszącym: Pomagamy słyszeć lepiej! Świetna atmosfera w pracy jest dla nas niezwykle ważna! U nas poznasz ciekawych ludzi pełnych pasji.

A jeśli zależy Ci na tym, by mieć wolne weekendy, gwarantujemy Ci stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.

Sobota i niedziela to u nas czas wolny od pracy! Wydaje Ci się, że pasujesz do nas idealnie? Nie zwlekaj i dołącz do nas! Benefity prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie spotkania integracyjne dodatkowe świadczenia socjalne karty przedpłacone dofinansowanie biletów do kina, teatru dofinansowanie wypoczynku dofinansowanie wakacji dzieci program rekomendacji pracowników inicjatywy dobroczynne Audiofon Historia firmy AUDIOFON sięga 1991 roku, gdy małżeństwo lekarzy laryngologów z Wrocławia rozpoczęło swoją działalność związaną z badaniami słuchu i doborem aparatów słuchowych.

Lata rozwoju, z poszerzaniem zakresu usług i portfolio oferowanych produktów sprawiły, że dziś Audiofon dba o słuch tysięcy ludzi w całej Polsce! Nasz sukces tkwi w wyjątkowym podejściu, zarówno do naszych Pacjentów, jak i naszych Pracowników.

Stawiamy na dobre relacje, a naszą pracę charakteryzuje pasja i zaangażowanie.

Tylko z takim nastawieniem możemy wspólnymi siłami zmieniać życie osób niedosłyszących na lepsze.

Z naszymi Pracownikami wiążemy się na lata, doceniamy ich pracę i aktywnie wspieramy ich rozwój.

Nasza praca ma sens i właśnie to motywuje nas do działania, bo… Pomaganie jest w nas :-) https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7072187472092237824 Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Protetyk słuchu

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: