Reklama:Przedstawiciel Handlowy, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-04-14
Wygasa 2024-05-14
ID #1991144904
Free
Przedstawiciel Handlowy, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano January 11, 2024

Opis

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży kosmetycznej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Miejsce pracy: Cała Polska Zapraszamy do aplikowania! Oferujemy umowę o pracę atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie wysokie premie (wysokość uzależniona jest od targetów) zagraniczne szkolenia oraz eventy samochód służbowy wysokiej klasy realną możliwość awansu Obowiązki Zarządzanie kluczowymi klientami, w tym negocjowanie warunków sprzedaży, kontraktowania i obsługi posprzedażowej Współpraca z działem marketingu w celu opracowania strategii promocji i kampanii reklamowych Monitorowanie rynku, trendów i działań konkurencji w celu dostosowania naszej oferty Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, zapewnianie wysokiego poziomu obsługi Opracowywanie raportów i analiz sprzedażowych, monitorowanie wyników i identyfikowanie obszarów do poprawy Przygotowywanie prognoz sprzedażowych i budżetów Badanie potrzeb i preferencji konsumentów w celu ciągłego doskonalenia oferty Wymagania Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej Preferowane wykształcenie wyższe Znajomość rynku kosmetycznego oraz trendów panujących w branży Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych Wiedza dotycząca procesu rozwoju produktu kosmetycznego, od koncepcji do wprowadzenia na rynek Znajomość producentów kosmetyków, surowców i technologii produkcyjnych Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne Zdolność do analizy danych i generowania raportów Umiejętność planowania i realizacji strategii sprzedażowych Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzanie projektem Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie Administrator Danych Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul.

Gwiaździsta 66/2 B.06., NIP: 8992937517.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p.

Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art.

22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw.

z art. 6 ust. 1 lit. c.

RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuję Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

O Nas Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR.

Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową.

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji.

Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce.

W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Przedstawiciel handlowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: