To zlecenie wygasło.

Reklama:Przedstawiciel Handlowy, Ruda Slaska

Ostatnia aktualizacja 2024-05-22
Wygasa 2024-05-21
ID #2152923356
Free
Przedstawiciel Handlowy, Ruda Slaska
Poland, Śląskie, Ruda Śląska,
Zmodyfikowano May 13, 2024

Opis

Przedstawiciel handlowy Miejsce pracy: Ruda Śląska Rekrutujemy dla Naszym klientem jest firma, która specjalizuje się w car detailingu.

Klientami firmy są salony dealerskie.

Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Jeśli masz doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu klientów B2 B oraz jesteś analityczny, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Twój zakres obowiązków Aktywna sprzedaż produktów związanych z car detailingiem do klientów z branży automotive Prowadzenie sprzedaży poprzez budowanie zaufania oraz argumentacji opartej na wartościach Aktywne pozyskiwanie klientów z branży automotive i efektywne powiększanie bazy kontaktów Wykorzystywanie siły marki, dostępnych referencji i case study w budowaniu argumentacji sprzedażowej Budowanie długofalowych relacji biznesowych oraz rozwijanie pozyskanych klientów poprzez zrozumienie account managementu Wymagania pracodawcy Doświadczenie w sprzedaży produktów do car detailingu lub podobnych do klientów B2 B z branży automotive Umiejętność wzbudzania zainteresowania klientów i kreatywność w działaniu Umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych i prezentacji rozwiązań z perspektywy korzyści dla klienta Zdolność do budowania długotrwałych relacji biznesowych Proaktywność oraz umiejętność wyznaczania priorytetów i planowania działańUmiejętność analitycznego myślenia J.

angielski na poziomie min.

B2 Pracodawca oferuje Samodzielne stanowisko w organizacji o znanej i szanowanej marce oraz dużą decyzyjnośćWolną rękę w planowaniu pracy, tzn.

tryb (oprócz wyjazdów do klientów, dni administracyjne hybrydowo lub zdalnie) i czas pracy – ważne, aby targety zostały zrealizowane Zatrudnienie w oparciu o umowę B2 B z wynagrodzeniem 8 000 – 10 000zł netto na FV + premia Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, tj.

telefon, komputer oraz samochód również do użytku prywatnego Pracę na terenie województwa śląskiego HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA Jesteśmy agencją rekrutacyjną.

Szukamy kandydatów pod jasno zdefiniowane potrzeby biznesowe – dzięki temu oczekiwania wobec kandydata są realne, a firma otrzymuje pracownika dopasowanego do swojego segmentu.

Współpracujemy z organizacjami, które mają przygotowany jasny plan wdrożenia, dzięki czemu kandydat w odpowiedni sposób może przygotwać się na postawione przed nim cele i wyzwania.

Przed rozpoczęciem poszukiwania pracowników jasno definiujemy procesy sprzedażowo-marketingowe, w których kandydat ma uczestniczyć.

Dlatego ryzyko, że na danym stanowisku będziesz zajmować się czymś innym, jest niskie.

Specjalizujemy się w rekrutacjach do sprzedaży i marketingu B2 B – dlatego, gdy podczas jednej rekrutacji nie znajdziesz zatrudnienia, to możemy dopasować Twoje kompetencje do innej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz.

1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Przedstawiciel handlowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: