Reklama:Przedstawiciel Handlowy (wyroby Metalowe), Sopot

Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-05-17
ID #2097902029
Free
Przedstawiciel Handlowy (wyroby Metalowe), Sopot
Poland, Pomorskie, Sopot,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów- polskiej firmy specjalizującej się w branży związanej z produkcją, obróbką oraz dystrybucją metali nieżelaznych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy (wyroby metalowe) Numer referencyjny: 00109786 Miejsce pracy: Sopot Pozyskiwanie nowych klientów; Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami; Negocjowanie umów handlowych; Raportowanie wyników sprzedaży; Monitorowanie rynku i konkurencji.

Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela handlowego w obszarze sprzedaży produktów metalowych tj.

aluminium, stal nierdzewna, miedź; Znajomość rynku produktów metalowych; Wykształcenie wyższe techniczne; Dobra organizacja pracy; Prawo jazdy kat.

B- gotowość do pracy mobilnej.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy; Elastyczne godziny pracy; Samochód służbowy; Pakiet benefitów- m.in.

karta sportowa, prywatna opieka medyczna Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Przedstawiciel handlowy (wyroby metalowe)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: