To zlecenie wygasło.

Reklama:Praca Przy Obsłudze Klienta, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-04-19
Wygasa 2024-04-18
ID #2097902072
Free
Praca Przy Obsłudze Klienta, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds.

obsługi klienta Praca przy obsłudze klienta Numer referencyjny: 00114467 Miejsce pracy: Warszawa Rozwiązywanie problemów klientów i udzielanie wsparcia technicznego; Zapewnienie doskonałej obsługi klienta przez cały proces kontaktu.; Aktywne budowanie pozytywnych relacji z klientami poprzez zaangażowanie w rozwiązywanie ich problemów i dbanie o wysoki poziom satysfakcji; Komunikacja z klientami za pośrednictwem różnorodnych kanałów, w tym telefonu, e-maila, czatu online oraz osobistych spotkań; Udzielanie klientom informacji i pomocy w wyborze produktów lub usług; Opracowywanie raportów.

Preferowany status studenta; Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2; Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office; Umiejętność efektywnej komunikacji; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze klienta.

Zatrudnienie na bazie umowy zlecenia; Pracę w systemie rotacyjnym; Środowisko pracy promujące współpracę i otwartą komunikację.

Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Praca przy obsłudze klienta

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: