To zlecenie wygasło.

Reklama:Inżynier Budowy Ds. Elektrycznych, Bialystok

Ostatnia aktualizacja 2024-04-19
Wygasa 2024-04-18
ID #2097902053
Free
Inżynier Budowy Ds. Elektrycznych, Bialystok
Poland, Lubelskie, Białystok,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier budowy ds.

elektrycznych Miejsce pracy: Białystok Zakres obowiązków: nadzór nad powierzonym kontraktem (głównie obiekty kubaturowe) kontrola i koordynacja robót elektrycznych/teletechnicznych sprawowanie nadzoru nad pracownikami i podwykonawcami pomoc w tworzeniu i analizie harmonogramu oraz monitorowaniu postępu robót współpraca z Kierownikami Budowy i Kierownikami Robót prowadzenie dokumentacji nadzór nad gospodarką materiałową i sprzętem w procesie budowy Oczekiwania: wykształcenie kierunkowe doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej/elektrycznej/ teletechnicznej umiejętność analizy projektów technicznych znajomość programu Auto Cad umiejętność tworzenia ofert, kosztorysów, harmonogramów umiejętność planowania i zdolności organizacyjne; prawo jazdy kat.

B dyspozycyjność i gotowość do kilkudniowych delegacji znajomość języka niemieckiego/ angielskiego będzie dodatkowym atutem Oferta: umowa o pracę: 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony (pełny etat) premia roczna pakiet socjalny dofinansowanie zajęć sportowych prywatną opiekę medyczną ubezpieczenie na życie spotkania integracyjne Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inżynier budowy ds. elektrycznych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: