Reklama:Kierownik Robót Elektrycznych, Bialystok

Ostatnia aktualizacja 2024-04-23
Wygasa 2024-05-23
ID #2097901983
Free
Kierownik Robót Elektrycznych, Bialystok
Poland, Lubelskie, Białystok,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier budowy.

Rekrutacja jest prowadzona dla austriackiej firmy wykonawczej, realizującej projekty z zakresu techniki zabezpieczeń, technologii medialnych, komunikacyjnych i transportowych, elektrotechniki, systemów budynkowych, systemów parkingowych oraz facility management.

Kierownik robót elektrycznych Numer referencyjny: 00115287 Miejsce pracy: Białystok Nadzór nad powierzonym kontraktem (głównie obiekty kubaturowe); Kontrola i koordynacja robót elektrycznych; Sprawowanie nadzoru nad pracownikami i podwykonawcami; Pomoc w tworzeniu i analizie harmonogramu oraz monitorowaniu postępu robót; Współpraca z Kierownikami Budowy i Kierownikami Robót; Prowadzenie dokumentacji; Nadzór nad gospodarką materiałową i sprzętem w procesie budowy.

Organizacja testów funkcjonalnych instalacji elektronicznych.

Przygotowywanie procedur odbioru i sprawdzanie zgodności z wymaganiami.

Wykształcenie kierunkowe; Doświadczenie na podobnym stanowisku analogicznym; Umiejętność analizy projektów technicznych; Znajomość programu Auto Cad; Umiejętność tworzenia ofert, kosztorysów, harmonogramów; Umiejętność planowania i zdolności organizacyjne; Prawo jazdy kat.

B; Dyspozycyjność i gotowość do kilkudniowych delegacji; Znajomość języka niemieckiego/ angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Umowa o pracę: 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony (pełny etat); Premia roczna; Pakiet socjalny; Dofinansowanie zajęć sportowych; Prywatną opiekę medyczną; Ubezpieczenie na życie; Spotkania integracyjne.

Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik robót elektrycznych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: