Reklama:Majster Robót Bitumicznych, Gdańsk

Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-05-17
ID #2097901998
Free
Majster Robót Bitumicznych, Gdańsk
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, lidera branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Majster Robót Bitumicznych Numer referencyjny: 00110919 Miejsce pracy: Gdańsk Nadzorowanie pracy grupy podległych pracowników (ok.

15 osób) Koordynowanie prac na terenie woj.

zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego Kontrola przestrzegania harmonogramu i kosztorysu budowy Przygotowanie wymaganej dokumentacji Rozliczanie brygad Raportowanie Doświadczenie zawodowe przy nadzorowaniu robót bitumicznych Dyspozycyjność Posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem Mile widziane wykształcenie techniczne Zatrudnienie na pełen etat w oparciu na umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Dodatek finansowy dla osób dojeżdżających Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, My Benefit, posiłki regeneracyjne) Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Majster robót bitumicznych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: