Reklama:Szef Sprzedaży Ds. Produktów Eps/epp/piocelan, Gorzów Wielkopolski

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2201489820
Free
Szef Sprzedaży Ds. Produktów Eps/epp/piocelan, Gorzów Wielkopolski
Poland, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski,
Zmodyfikowano June 21, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla z naszych klientów, którym jest polski przetwórca tworzyw sztucznych oraz jeden z największych przetwórców EPS-u (styropianu) w Polsce poszukujemy: Szef sprzedaży ds.

produktów EPS/EPP/PIOCELAN Numer referencyjny: 00121299 Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski rozwijanie sprzedaży i dystrybucji produktów bieżąca obsługa i pozyskiwanie nowych klientów rynku zagranicznym, monitoring rynku i konkurencji w obszarze działalności firmy realizowanie planu sprzedaży na podległym rynku przygotowanie i prezentacja ofert handlowych dla klientów, prowadzenie dokumentacji handlowej klienta, negocjacje handlowe obsługa klienta posprzedażowego raportowanie wg.

obowiązujących procedur współtworzenie strategii rozwoju marki i produktów doświadczenie w sektorze B2 B znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek obowiązkowy ( B2/C1) komunikatywność, obowiązkowość, zaangażowanie samodzielność w działaniu czynne prawo jazdy kat.

B gotowość, do podróży służbowych na terenie całej Polski mile widziana znajomość rynku EPS/EPP/PIOCELAN stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku praca w systemie hybrydom/zdalnym pełne wsparcie merytoryczne współpracę w przyjaznym zespole atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, a także 13-ta pensja samochód służbowy kursy, szkolenia, e-learning paczki mikołajkowe dla dzieci kartę sportową na atrakcyjnych warunkach Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Szef sprzedaży ds. produktów eps/epp/piocelan

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: