Reklama:Mobilny Kierownik Sklepu- Praca Na Terenie Całej Polski, Lublin

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2214056699
Free
Mobilny Kierownik Sklepu- Praca Na Terenie Całej Polski, Lublin
Poland, Lubelskie, Lublin,
Zmodyfikowano June 29, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mobilny Kierownik Sklepu- praca na terenie całej Polski Numer referencyjny: 00111081 Miejsce pracy: Lublin Zarządzanie sklepami na terenie całej Polski wspólnie ze Store Managerem Ponoszenie odpowiedzialności za powierzone projekty Zastępowanie Managerów podczas ich nieobecności Analizowanie wyników Obserwowanie rynku oraz aktualnie panujących trendów Wprowadzanie działań mających na celu umocnienie marki Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym Doświadczenie w pracy z handlem detalicznym Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min.

B2 Zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji do zmian Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania- relokacja Mile widziane: ukończone studia z zakresu zarządzania zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę praca na pełen etat w trybie zmianowym elastyczne godziny pracy zniżki pracownicze na cały asortyment onboarding i szkolenia zapewniające rozwój zawodowy i osobisty dofinansowanie do wypoczynku i karty sportowej prywatna opieka medyczna dogodna lokalizacja miejsca pracy Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Mobilny kierownik sklepu- praca na terenie całej polski

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: