Reklama:Lider Zespołu Podatkowego, Łupstych

Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-05-17
ID #2098417258
Free
Lider Zespołu Podatkowego, Łupstych
Poland, Warmińsko-Mazurskie, Łupstych,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lider zespołu podatkowego Numer referencyjny: 00115070 Miejsce pracy: Łupstych Zakres obowiązków: Realizacja zadań z zakresu kompleksowej obsługi w obszarze podatków ( CIT, VAT, PCC, podatku od nieruchomości i in.), Bieżące monitorowanie, analiza zmian w przepisach podatkowych, interpretacja orzeczeń sądowych oraz ich wdrażanie, Odpowiedzialność za obszar podatkowy VAT, CIT, PCC, podatek u źródła, Bieżąca analiza regulacji podatkowych, interpretacji oraz orzeczeń sądowych, Tworzenie i aktualizacja wewnętrznych instrukcji i procedur podatkowych oraz narzędzi kontrolnych w zakresie podatkowym, Czynny udział przy obliczaniu podatków dochodowych.

Nasze oczekiwania: Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze podatków, Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, Wykształcenie wyższe: prawo, ekonomia lub pokrewne, Dobra znajomość pakietu MS Office, Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Co oferujemy? Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, Pakiet świadczeń pozapłacowych ('wczasy pod gruszą', karta Multisport, bonusy świąteczne, bilety na mecz AZS Indykpol, zakładowy fundusz socjalny), Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych, Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.

Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Lider zespołu podatkowego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: