Reklama:Kierownik Robót W Branży Elektrycznej, Myslowice

Ostatnia aktualizacja 2024-04-22
Wygasa 2024-05-22
ID #2097902067
Free
Kierownik Robót W Branży Elektrycznej, Myslowice
Poland, Śląskie, Mysłowice,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów- firmy specjalizującej się budową w sektorze: drogowym, kubaturowym, energetycznym i przemysłowym.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik robót w branży elektrycznej Numer referencyjny: 00109456 Miejsce pracy: Mysłowice bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych, koordynacja robót realizowanych na powierzonym obiekcie zgodnie z harmonogramem realizacji prac, analiza dokumentacji projektowej, prowadzenie procesów ofertowych oraz przygotowania produkcji (zakupów), analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności i jakości w uzasadnionych przypadkach inicjowanie wdrożenia rozwiązań zamiennych, udział w odbiorach z Inwestorem i podwykonawcami, nadzorowanie nad zapewnieniem ładu, porządku, warunków BHP i PPOŻ wykonywanych robót.

wykształcenie wyższe techniczne (elektryk lub elektroenergetyk), mile widziane uprawnienia elektryczne bez ograniczeń (wykonawcze) lub w trakcie uzyskiwania minimum 3-letnie doświadczenie w nadzorowaniu realizacji instalacji elektrycznych przy projektach infrastrukturalnych biegła obsługa komputera ( Excel, Norma, Ms Project), umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, zespołu i podwykonawców zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy rozbudowany pakiet benefitów: prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, platforma benefitowa, posiłki regeneracyjne Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Kierownik robót w branży elektrycznej

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: