Reklama:Specjalista Ds. Sprzedaży Oprogramowania Medycznego, Opole

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2184361072
Free
Specjalista Ds. Sprzedaży Oprogramowania Medycznego, Opole
Poland, Lubelskie, Opole,
Zmodyfikowano June 6, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - polskiej firmy, która stworzyła oprogramowanie medyczne dla przychodni, szpitali, klinki, gabinetów lekarskich oraz stomatologów - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds.

Sprzedaży oprogramowania medycznego Miejsce pracy: Opole Pozyskiwanie nowych klientów na podległym rynku oraz rozwijanie aktualnych klientów, Prezentacja oferty oprogramowania medycznego, przygotowywanie wycen, negocjacje handlowe, Doradztwo w zakresie dostosowania produktu do potrzeb klienta, Obsługa klienta posprzedażnego, Raportowanie wg.

obowiązujących procedur, Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej/ on-line, Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klienta, Doświadczenia w sprzedaży B2 B, Znajomość technik sprzedażowych, Kreatywność, zaangażowanie, inicjatywa, Umiejętności negocjowania i domykania kontraktów handlowych, Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole.

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie w zależności od wyników, Umowę B2 B na pełen etat (możliwość przejścia na umowę o pracę), Wynagrodzenie 7000-9000 netto + premia, Pracę w 100% zdalną, Benefity: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny Worksmile, ubezpieczanie grupowe, Szkolenie wdrożeniowe z produktu, standardu pracy i narzędzi w firmowych.

Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania medycznego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: