Reklama:Młodszy Specjalista Ds. Bhp, Pruszcz Gdański

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2216523421
Free
Młodszy Specjalista Ds. Bhp, Pruszcz Gdański
Poland, Pomorskie, Pruszcz Gdański,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

Młodszy specjalista ds.

BHP Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Rekrutujemy dla Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds.

BHP Twój zakres obowiązków Wsparcie przy przeprowadzaniu wewnętrznych audytów BHP; Analiza stanu bezpieczeństwa pracy w zakładzie; Realizacja zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi.

Wsparcie przy ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie dokumentacji powypadkowej; Reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z zewnętrznymi instytucjami w zakresie BHP; Ppomoc przy przygotowywaniu raportów, rejestrów, prezentacji, oraz biuletynów informacyjnych; Prowadzenie wymaganej dokumentacji formalnej; Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze bhp, w szczególności mającej na celu eliminację wypadków i zagrożeń wypadkowych; Wsparcie prac administracyjnych w biurze.

Wymagania pracodawcy Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z dziedziny BHP.

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm BHP; Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, Silna motywacja do pracy i inicjatywa w działaniu; Samodzielność i zaangażowanie, dobra organizacja w pracy, umiejętność pracy z ludźmi.

Mile widziane Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Pracodawca oferuje Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość zdobywania doświadczenia oraz dalszego rozwoju zawodowego; Liczne wyzwania i dużą samodzielność w kreowaniu oraz wdrażaniu proponowanych rozwiązań ciekawą pracę i przyjazną atmosferę umożliwiającą swobodną wymianę doświadczeń oraz doskonałą współpracę w zespole.

Dodatkowe informacje Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Leasing Team Group Leasing Team Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.

Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych.

Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Leasing Team Sp.

z o.o. z siedzibą w: ul.

Taśmowa 7, 02-677 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks.

1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: k.semenowicz@leasingteam.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Młodszy specjalista ds. bhp

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: