To zlecenie wygasło.

Reklama:Koordynator Ds. Energetyki, Toruń

Ostatnia aktualizacja 2024-04-19
Wygasa 2024-04-18
ID #2097902052
Free
Koordynator Ds. Energetyki, Toruń
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Toruń,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - firmy z branży artykułów dekoracyjnych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator ds.

energetyki Miejsce pracy: Toruń Nadzór nad kotłowniami gazowymi oraz produkcją pary i wody technologicznej Planowanie i nadzór montażu, naprawy, konserwacji i modernizacji instalacji grzewczych, kanalizacyjnych i wodnych Planowanie przeglądów oraz napraw systemów wentylacyjnych i instalacji sprężonego powietrza Zarządzanie zespołem ok.

10 pracowników Minimum 3 letnie doświadczenie w branży energetycznej Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Wykształcenie techniczne Wiedza z zakresy układów ciepłowniczych (grzewczych- instalacje wodno-parowe) Uprawnienia SEP do 1 k V Mile widziane uprawnienia: G2 na stanowisku Eksploatacji, UDT - podesty ruchome przejezdne Umowa o pracę Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 Miesięczna premia uznaniowa Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczenia grupowego, karta sportowa, parking, premia roczna za brak absencji (w okresie wysokiego sezonu), program rekomendacji pracowników Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Koordynator ds. energetyki

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: