Reklama:Specjalista Ds. Projektów Elektrycznych (branża Energetyczna), Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2097904897
Free
Specjalista Ds. Projektów Elektrycznych (branża Energetyczna), Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano April 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, wiodącej firmy na rynku gazu ziemnego w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds.

projektów elektrycznych (branża energetyczna) Numer referencyjny: 00109506 Miejsce pracy: Wrocław Nadzorowanie na budowie prawidłowości montażu, dostaw oraz uruchomień urządzeń zgodnie z wymaganiami; Tworzenie harmonogramów projektowych; Przegląd i opiniowanie dokumentacji technicznej w zakresie branży elektrycznej; Prowadzenie korespondencji z kontrahentami, inwestorami oraz podwykonawcami; Uruchamianie urządzeń oraz systemów zasilania w obiekcie; Opiniowanie rozwiązań proponowanych przez dostawców urządzeń elektroenergetycznych WN i SN; Kontrola jakości, terminowości oraz zgodności z dokumentacją wykonywanych prac; Opiniowanie wyboru, pozyskiwanie dostawców i podwykonawców, weryfikacja ofert; Przegląd umów o usługi pod względem technicznym; Czynny udział w spotkaniach z podwykonawcami.

Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, energetyka lub pokrewne); Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; Doświadczenie w realizacji dużych projektów energetycznych o wartości minimum kilkunastu milionów złotych z zagranicznymi dostawcami; Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń; Uprawnienia SEP; Znajomość przepisów prawa i norm w budownictwie; Znajomość rynku materiałów i usług w branży; Prawo jazdy kat.

B; Możliwość relokacji w okolicach Krosna Praca w renomowanej firmie z branży górniczej; Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; Praca w zaangażowanym zespole złożonym z profesjonalistów; Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz 13.

pensją; Obszerny pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.

fundusz socjalny, pakiet medyczny, paczki świąteczne).

Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. projektów elektrycznych (branża energetyczna)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: