Reklama:Specjalista Ds. Zamówień Z J. Niemieckim, Zgierz

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2219138872
Free
Specjalista Ds. Zamówień Z J. Niemieckim, Zgierz
Poland, Pomorskie, Zgierz,
Zmodyfikowano July 2, 2024

Opis

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów - globalnego dostawcy dla branży opakowań i mediów drukowanych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds.

zamówień z j.

niemieckim Numer referencyjny: 00122629 Miejsce pracy: Zgierz Zarządzanie i realizacja zamówień klientów w systemie SAP Koordynacja całego procesu realizacji zamówienia w systemie SAP: dane podstawowe, ceny, dostępność, zmiany, dostawy, incydenty Zarządzanie dostawami, reklamacjami oraz zwrotami Zarządzanie fakturami oraz notami kredytowymi lub debetowymi Kontakt z fabrykami zlokalizowanymi w Europie Udzielanie odpowiedzi na zapytania i prośby ad hoc związane z zarządzaniem zamówieniami Budowanie długotrwały relacji z klientami Znajomości języka niemieckiego i angielskiego na poziomie min.

B2 Doświadczenie korporacyjne na podobnym stanowisku w dziele zamówień, logistyce, eksporcie lub obsłudze klienta Mile widziana znajomość programu SAP Umowa o pracę Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00/9:00-17:00 Praca hybrydowa - 3 dni z biura, 2 dni z domu Lokalizacja biura: Łódź Pakiet benefitów: karta multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języków, szkolenia i kursy wewnętrzne, program poleceń pracowników Zgodnie z obowiązującym prawem Leasing Team Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570 Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. zamówień z j. niemieckim

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: