To zlecenie wygasło.

Recruitment Coordinator, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Wygasa 2024-05-20
ID #2077918204
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano March 19, 2024

O naszym kliencie Page Outsourcing to jeden z najszybciej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych, który doświadcza dynamicznego rozwoju na skalę globalną.

Wspierani przez najwyższej klasy infrastrukturę Page Group, mamy naprawdę wyjątkową pozycję w branży outsourcingu, co pozwala nam oferować prawdziwie globalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasza kultura jest kształtowana przez cel i wartości naszej grupy: "Zmieniamy życie ludzi, tworząc możliwości do osiągnięcia potencjału".

Mamy wpływ, czerpiemy radość z tego, co robimy, jesteśmy pełni pasji, cenimy determinację, i pracujemy jako zespół.

Opis stanowiska Czym będziesz się zajmować? Będziesz budować i zarządzać relacjami z kandydatami, zespołem rekrutacyjnym i menedżerami, jednocześnie koordynując i zarządzając kluczowymi etapami procesu rekrutacji.

Główne zadania: Działanie jako główny punkt kontaktu dla kandydatów i menedżerów w trakcie procesu rekrutacji, zapewniając usługi na najwyższym poziomie i dbając o pozytywny odbiór ze strony klienta.

Zapewnienie zgodności z ustalonymi procesami i procedurami.

Planowanie terminów rozmów kwalifikacyjnych zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym, w formie rozmowy telefonicznej, spotkań osobistych lub wideokonferencji.

Współpracowa z Partnerami ds.

pozyskiwania talentów, aby zrozumieć i zarządzać organizacją rozmowów kwalifikacyjnych oraz wymaganiami biznesowymi.

Zarządzanie i nadzorowanie procesu rekrutacji, korzystając z systemu ATS, dbając o dokładność i jakość danych, zapewniając, że status działań jest poprawnie odzwierciedlony.

Wsparcie procesu oceny i wyboru kandydatów Dostarczanie informacje dotyczących aktywności rekrutacyjnej Identyfikowanie obszarów, w których możliwe jest usprawnienie procesów, zwiększenie jakości obsługi i dalszy rozwój współpracy.

Kategoryczne przestrzeganie praw i reguł dot.

poufności danych i informacji.

Profil kandydata Co cie wyróżnia? Doświadczenie w koordynacji procesów rekrutacji, najlepiej w międzynarodowym środowisku korporacyjnym.

Silne poczucie odpowiedzialności, zdolność do wielozadaniowości i szybkiego reagowania na nieplanowane zadania i prośby, doskonała współpraca z zespołem oraz kontakt z kadrą zarządzającą na wszystkich poziomach organizacji.

Silna uwaga do szczegółów i zdolność do stawiania priotytetów oraz obsługi wielu zadań jednocześnie.

Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

Zdolność do angażowania się na wszystkich poziomach w organizacji.

Umiejętność efektywnej komunikacji i organizacji pracy w dynamicznym środowisku.

Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Microsoft Outlook, Word i Excel.

Doświadczenie w pracy z systemami ATS.

Pozytywne podejście i nastawienie do pracy Oferujemy Jak zostaniesz wynagrodzony? Oferujemy kompleksowy pakiet wynagrodzenia i świadczeń, w tym: Konkurencyjne wynagrodzenie i strukturę premii.

Elastyczne/hybrydowe struktury pracy.

Szeroki pakiet świadczeń.

Możliwość pracy w bliskim kontakcie z globalnie rozpoznawanymi i uznawanymi markami.

#J-18808-Ljbffr

Zawód: Recruitment coordinator

    Informacje o pracodawcy

    Michael Page