Reklama:Zastępca Kierownika Sklepu I Romera 10 (ursynów), Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2051078918
Free
Zastępca Kierownika Sklepu I Romera 10 (ursynów), Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano March 1, 2024

Opis

80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce.

To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów.

Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Zastępca Kierownika Sklepu w jednym z naszych 3400 sklepów.

Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami! Oferujemy: umowę o pracę, bez okresu próbnego, wyjątkowy pakiet ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny (m.in.

prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich na preferencyjnych warunkach, dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min.

3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników i wiele innych).

Za co będziesz odpowiadać? Planowanie i organizowanie pracy zespołu; Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta; Funkcjonowanie sklepu zgodnie z procedurami i standardami; Realizację zamówień; Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów; Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.

Nasze wymagania i oferowane benefity Jakich osób szukamy? Samodzielnych i proaktywnych w działaniu; Nastawionych na realizację celów sprzedażowych; Z doświadczeniem w koordynowaniu pracę zespołu w branży handlowej, usługowej lub gastronomii; Komunikatywnych; Gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i weekendy; Gotowych do pracy fizycznej.

Co zapewniamy? Umowa o pracę bez okresu próbnego; Wynagrodzenie od 5200 do 6500 zł brutto z premią; Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy; Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika; Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min.

3 razy w ciągu roku), prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.

90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.

Szkolenie wdrożeniowe; Dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej Edu Akcja.

Biedronka to my.

Codziennie.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Zastępca kierownika sklepu i romera 10 (ursynów)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: