Reklama:Digital Product Manager, Łódź

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2233543392
Free
Digital Product Manager, Łódź
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano July 8, 2024

Opis

Digital Product Manager Miejsce pracy: Łódź Twój zakres obowiązków opracowywanie strategii rozwoju aplikacji mobilnej i strony internetowej z naciskiem na wzmacnianie lojalności użytkowników, wdrażanie elementów i usług, które angażują użytkowników i zwiększają ich zaangażowanie, zarządzanie cyklem życia produktu, włączając w to planowanie, projektowanie, wdrożenie i analizę wyników, ustalanie wskaźników KPI i śledzenie, czy strategia działa zgodnie z założonym planem, bliska współpraca z różnymi zespołami, w tym programistami, projektantami UX/UI, analitykami danych i testerami w celu skutecznego dostarczania nowych funkcjonalności, analiza konkurencji oraz nowych trendów w obszarze lojalności użytkowników.

Nasze wymagania minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku, idealnie w branży retail, pasja do rozwoju produktów cyfrowych oraz wizja, jak zwiększyć lojalność i zaangażowanie użytkowników, doskonała zdolność komunikacji i pracy z różnymi zespołami, tworzenie czytelnej i szczegółowej specyfikacji do produktu, umiejętność planowania, projektowania i analizy wyników, silne podejście "data-driven" i umiejętność analizy danych w celu usprawnienia produktu.

znajomość narzędzi takich jak TFS, Confluence, Mural, Google.

To oferujemy umowę o pracę, współpracę opartą na wartościach - jesteśmy zespołem, który kieruje się określonymi wartościami.

Wspieramy atmosferę pracy opartą na szacunku, zaufaniu i współpracy.

Promujemy innowacyjność, kreatywność i odpowiedzialność, możliwości rozwoju - wierzymy w nieustanne doskonalenie i chcemy pomagać naszym pracownikom w rozwoju potencjału (oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty, szkolenia e-learningowe, programy rozwojowe, oraz możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych), darmowy dostęp do platformy językowej e-tutor dla Ciebie i Twoich bliskich (języki angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski), największy w Polsce, firmowy program rozwoju pasji – windsurfing, snowboard, nurkowanie, skutery wodne, latanie dronem, wyprawy górskie i wiele innych, pakiet socjalny dla Ciebie i Twojej Rodziny – mi.in.: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci, wyprawki szkolne, wyjątkowe benefity: rodzinne wyjazdy, wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach życiowych, Klub Zwierzaka – Pet Help, Pakiet Kultura z dostępem do topowych platform jak NETFLIX, Empik Go, becikowe, kolonie, wyprawka szkolna – sprawdź co jeszcze czeka na Ciebie w Rossmannie: www.kariera.rossmann.pl/benefity.

Benefity Czerwona Linia Klub Zwierzaka Szkolenia i rozwój zawodowy Pakiet socjalny, pakiet sportowy Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci Prywatna opieka medyczna Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty Etapy rekrutacji Przesłanie aplikacji/CV Rozmowa wstępna Rozmowa techniczna Zatrudnienie Rossmann SDP Rossmann od wielu lat jest niekwestionowanym liderem rynku w branży drogeryjnej.

Odważne decyzje biznesowe, otwarcie na nowe rozwiązania oraz technologie, kreowanie innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych sprawiają, że Rossmann wyznacza trendy i standardy na rynku.

Siłą Rossmanna jest 17 000 pracowników, którzy są także jego największą wartością i dumą.

Ich rozwój i profesjonalizm są równie istotne, jak realizowane przez nich pasje.

Dlatego też firma prowadzi największy w Polsce program rozwoju pasji.

Każdy z pracowników, od pierwszego dnia pracy, może liczyć na dostęp do niezwykle bogatej oferty benefitów.

1700 drogerii zlokalizowanych w całej Polsce i trzy centra dystrybucyjne pozwalają zapewnić klientom dostęp do szerokiej gamy produktów najwyższej jakości.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ROSSMANN SDP Sp.

z o.o.. z siedzibą w Łodzi (91-222), przy ul.

Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 109, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS nr 48967, NIP: 7270019183, REGON: 470755007, o kapitale zakładowym w wysokości 26 442 891,61 zł, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi w XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora.

W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Rossmann SDP Sp.

z o.o. i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora.

Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Digital product manager

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: