Reklama:Zastępca Kierownika Sklepu, Nowe Skalmierzyce

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2200077880
Free
Zastępca Kierownika Sklepu, Nowe Skalmierzyce
Poland, Wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce,
Zmodyfikowano June 20, 2024

Opis

80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce.

To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów.

Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!W skrócie: Umowa o pracę bez okresu próbnego; U nas zarobisz od 4550 do 5850 zł brutto z premią; Pakiet ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny; Wymagane doświadczenie w koordynowaniu pracą zespołem.

O pracy: Lubisz kontakt z ludźmi i masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Dołącz do Biedronki na stanowisko Zastępcy Kierownika Sklepu.

Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami! Jakich osób szukamy? Samodzielnych i proaktywnych w działaniu; Nastawionych na realizację celów sprzedażowych; Z doświadczeniem w koordynowaniu pracę zespołu w branży handlowej, usługowej lub gastronomii; Komunikatywnych; Gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i weekendy; Gotowych do pracy fizycznej.

Co zapewniamy? Umowę o pracę bez okresu próbnego; Wynagrodzenie od 4550 do 5850 zł brutto z premią; Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy; Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika; Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min.

3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.

90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.

Szkolenia wdrożeniowe; Możliwość awansu - ponad 90% awansów to awanse wewnętrzne; Szkolenia rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej Edu Akcja.

Za co będziesz odpowiadać? Planowanie i organizowanie pracy zespołu; Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta; Funkcjonowanie sklepu zgodnie z procedurami i standardami; Realizację zamówień; Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów; Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.

Etapy procesu rekrutacji: Analiza i selekcja CV Spotkanie rekrutacyjne z Rekruterem oraz Kierownikiem ds.

Operacji i Sprzedaży Opcjonalnie: Assessment Centre Decyzja = informacja zwrotna.

Dowiedz się więcej o naszej firmie i wejdź na stronę internetową www.pracawbiedronce.pl Biedronka to my.

Codziennie.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Zastępca kierownika sklepu

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: