To zlecenie wygasło.

Reklama:



Rzeczoznawca Komunikacyjny, Piła

Ostatnia aktualizacja 2024-04-19
Wygasa 2024-04-18
ID #2080471580
Free
Rzeczoznawca Komunikacyjny, Piła
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Piła,
Zmodyfikowano March 20, 2024

Opis

Rzeczoznawca Komunikacyjny Miejsce pracy: Piła Twój zakres obowiązków Wykonywanie oględzin uszkodzonych pojazdów Sporządzanie ocen technicznych i cyfrowej dokumentacji fotograficznej Sporządzanie i weryfikacja kosztorysów w systemach eksperckich Nasze wymagania Praktyka warsztatowa lub rzeczoznawcza Znajomość technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania Znajomość programów Audatex, Info-Ekspert i Eurotax Wykształcenie co najmniej średnie (techniczne) Prawo jazdy kat.

B Przestrzeganie zasad profesjonalnej obsługi klienta Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i samodzielność w działaniu Mile widziane Doświadczenie zdobyte w towarzystwie ubezpieczeniowym lub firmie wykonującej likwidację szkód dla towarzystw ubezpieczeniowych To oferujemy Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Zadaniowy czas pracy Atrakcyjne warunki zatrudnienia (w tym system premiowy) Szkolenia wstępne wprowadzające w tematykę rzeczoznawstwa Opiekuna, który pomoże Ci się wdrożyć w codzienne zadania Pakiet Benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i kursów, zniżki na nasze produkty ubezpieczeniowe Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce Benefity prywatna opieka medyczna dofinansowanie nauki języków dofinansowanie szkoleń i kursów elastyczny czas pracy zniżki na firmowe produkty i usługi program rekomendacji pracowników inicjatywy dobroczynne Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.

A.

Vienna Insurance Group Dzień dobry, cześć! Cieszymy się, że nasza oferta zwróciła Twoją uwagę - powyżej znajdziesz jej szczegóły.

Tymczasem pozwól, że się przedstawimy.

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Stawiamy na współpracę, przedsiębiorczość, partnerstwo, rozwój, jakość i bezpieczeństwo.

Ty też? Zaaplikuj i dołącz do ambitnych, bo może właśnie #TUtwojemiejsce! Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Rzeczoznawca komunikacyjny

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: