To zlecenie wygasło.

Reklama:Sales Manager-pasze Dla Zwierząt Monogastrycznych, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-05-23
Wygasa 2024-05-22
ID #2130597456
Free
Sales Manager-pasze Dla Zwierząt Monogastrycznych, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano April 25, 2024

Opis

Sales manager-pasze dla zwierząt monogastrycznych Poznań, Greater Poland Voivodeship Sales manager-pasze dla zwierząt monogastrycznych Poznań Poznań, wielkopolskie, Polska Sales manager-pasze dla zwierząt monogastrycznych Lokalizacja Poznań Numer referencyjny Udział w tworzeniu działu pasz dla zwierząt monogastrycznych oraz rozwój.

Po pewnym czasie również zbudowanie zespołu handlowego; Sprzedaż komponentów paszowych i produktów paszowych Pracodawcy na terenie całej Polski (producenci oraz paszarnie); Nadzór nad pracami Działu pasz, koordynacja realizacji powierzonych zadań; Udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii sprzedażowych oraz nadzór nad ich realizacją; Aktywny udział w rozwijaniu gamy produktów; Poszukiwanie nowych rozwiązań i kanałów sprzedaży mogących wesprzeć osiąganie celów wizerunkowych i sprzedażowych firmy; Przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby działu, w tym tworzenie prezentacji multimedialnych; Udział w tworzeniu i nadzór nad realizacją budżetu działań sprzedażowych i działu pasz.

Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w dziale pasz dla drobiu i trzody chlewnej; Prawo jazdy kategorii B; Wykształcenie wyższe - kierunkowe (najlepiej specjalizacja technologia żywienia zwierząt); Bardzo dobra znajomość programu MS Office; Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem; Umiejętność budowania długotrwałych relacji; Dobra organizacja czasu pracy; Mile widziany język angielski na poziomie B2/C1; Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych produktów z branży paszowej.

Praca w pełni zdalna; Obsługa klientów na terenie całej Polski; Miesięczna marża od sprzedaży; Samochód służbowy do użytku prywatnego; Benefity: ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do szkoleń/kursów.

Leasing Team Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar.

Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność.

Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Professional należy do Leasing Team Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sales manager.

Rekrutacja jest prowadzona dla polskiej firmy założonej w 1990roku, specjalizującej się w przetwórstwie rzepaku.

Głównym zadaniem roli jest zbudowanie działu pasz dla zwierząt monogastrycznych.  Dodano: 8.

3.

2024 Praca na stanowisku - aktualna Praca Poznań - Ciekawe oferty pracy w okolicy: Poznań Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach Poznań: Inne oferty pracy w Twoim mieście Poznań Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach #J-18808-Ljbffr

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Sales manager-pasze dla zwierząt monogastrycznych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: