Reklama:Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2234984978
Free
Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy, Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano July 9, 2024

Opis

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków księgowanie kosztów bezpośrednich dotyczących realizowanych kontraktów budowlanych; mile widziane doświadczenie w rozliczeniach zagranicznych ( Niemcy, Słowacja) księgowanie krajowych i zagranicznych faktur zakupu, rozliczeń pracowniczych; prowadzenie kartotek środków trwałych we wskazanym zakresie; wystawianie faktur sprzedaży, not księgowych; analiza rozrachunków w kontrahentami; przygotowywanie raportów wewnętrznych; sporządzanie sprawozdań do GUS; udział w procesie zamknięcia miesięcy/kwartałów i roku w ramach całej grupy; udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych w całej grupie; tworzenie oraz doskonalenie procedur finansowych i księgowych; współpraca z Działem Controllingu; inne obowiązki w obszarze księgowości i finansów.

Nasze wymagania min.

3 letnie doświadczenie w pracy w strukturach księgowych różnych przedsiębiorstw, w tym doświadczenie pow.

1 roku w pracy na samodzielnym stanowisku; orientacja na procesy biznesowe i finansowe; wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości lub finansów; dobra znajomość przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości; umiejętność podejmowania optymalnych decyzji w krótkim czasie; dobra znajomość programu Excel; mile widziana znajomość SAP; samodzielność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań; umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz planowania działań; konsekwencja i skuteczność; komunikatywność i proaktywna postawa.

To oferujemy rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy; udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży; dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i oprogramowania (SAP ERP, Rewizor GT); pakiet benefitów.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych owoce spotkania integracyjne kawa / herbata dodatkowe świadczenia socjalne dofinansowanie wypoczynku paczki świąteczne świętowanie urodzin program rekomendacji pracowników Atlas Ward Polska Sp.

z o.o. Atlas Ward jest liderem generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych i logistycznych w Polsce.

Firma kompleksowo zarządza procesami inwestycyjno-budowlanymi.

Specjalizuje się w budowie obiektów przemysłowych i komercyjnych.

Atlas Ward, od 25 lat, prowadzi inwestycje na terenie całego kraju, a ich dotychczasowa łączna powierzchnia to przeszło 6 mln m2.

Spółka stawia na nowoczesne i zrównoważone budownictwo - jest jednostką certyfikującą BREEAM, działa zgodnie z metodyką BIM i jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.

Generalny wykonawca jest laureatem wielu prestiżowych konkursów i plebiscytów branżowych, m.in.

6-krotnym zdobywcą „Diamentu Forbesa” oraz znajduje się na 228.

miejscu w rankingu "Lista 500" Rzeczpospolitej.

Najwyższą jakość usług i dbałość o kwestie związane z bezpieczeństwem oraz zrównoważonym budownictwem potwierdzają przyznane firmie certyfikaty: ISO 14001 i ISO 45001.

Siedziba Atlas Ward znajduje się we Wrocławiu, firma posiada również oddziały w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: