Reklama:



Sap Fico, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-05-21
Wygasa 2024-06-21
ID #2150660394
Free
Sap Fico, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano May 11, 2024

Opis

Technologies-expected : SAP about-project : Nasz klient to kompleksowy ekosystem sklepów convenience, którego celem jest upraszczanie ludziom życia.

Towarzyszy swoim klientom w każdym momencie dnia, uwalniając ich czas poprzez możliwość szybkich zakupów spożywczych, ciepłego posiłku w drodze, wygodnego nadania paczki, wypłaty gotówki, czy skorzystania z dietetycznego cateringu.

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, z której usług korzysta dziennie blisko 3 mln klientów.

responsibilities : Implementacja, konfiguracja i dostosowywanie modułu SAP FICO zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Wsparcie doradcze klientom w zakresie najlepszych praktyk finansowych, rozwiązań SAP i strategii optymalizacji.

Monitorowanie wydajności systemu, przygotowywanie raportów i prezentacji w celu prezentacji wyników analiz i rekomendacji.

Przygotowanie i przeprowadzanie testów jednostkowych, szkolenie użytkowników w zakresie funkcji SAP FICO oraz zapewnienie wsparcia technicznego w okresie wdrożenia.

Identyfikacja i implementacja optymalizacji systemowych, a także rozwiązywanie problemów związanych z modułem SAP FICO, aby zapewnić płynne funkcjonowanie systemu.

requirements-expected : Minimum 4-6 lat praktycznego doświadczenia w pracy z modułem SAP FICO, w tym udokumentowane sukcesy jako Senior Consultant.

Wiedza z zakresu modułów FI-AP, FI-AR, FI-AA, FI-GL, FI-TR, CO-CCA, CO-CEA, CO-IO, CO-PA.

Wiedza na temat powiązanych modułów SAP, takich jak MM i SD.

Dobre umiejętności analityczne.

Umiejętność współpracy z zespołem oraz klientami, dobra komunikacja.

Wiedza w zakresie aktualnych przepisów i regulacji związanych z rachunkowością i finansami, aby zapewnić zgodność wdrożonych rozwiązań z wymogami prawnymi.

offered : Otrzymasz całościowe wsparcie Service Delivery Managera, który będzie wspomagać rozwój Twojej kariery, Dofinansujemy lub opłacimy szkolenia, certyfikaty i udział w konferencjach, Pomożemy w rozwoju umiejętności miękkich- Employer Advocacy Programme, Klub Poważnych Scrum Masterów, Damy możliwość zmiany projektu #Smart Change, a po jego zakończeniu, znajdziemy nowy, Zagwarantujemy też rozrywkę - wyjścia integracyjne, wydarzenia sportowe, webinary #edge1talks i wiele innych.

Lubimy wspierać pasje, dlatego współfinansujemy inicjatywy naszych pracowników (np.

Złombol) #edgeneration, Zachęcamy też do uprawiania sportów poprzez pomoc w organizacji klubów czy wynajem sal, Zdrowie jest najważniejsze, więc zapewniamy prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie oraz możliwość skorzystania z konsultacji psychologicznych (Hear Me), Przyjemnym dodatkiem do wynagrodzenia będą punkty przyznawane na platformie benefitowej do wykorzystania zgodnie z Twoimi potrzebami, Ze względu na wiele międzynarodowych projektów zachęcamy do udziału w bezpłatnych lekcjach angielskiego.

benefits : dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna dofinansowanie nauki języków dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie możliwość pracy zdalnej elastyczny czas pracy owoce spotkania integracyjne

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Sap fico

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: