Reklama:Laborant W Laboratorium Diagnostycznym Zakładu Usług Weterynaryjnych, Bieżuń

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2229446788
Free
Laborant W Laboratorium Diagnostycznym Zakładu Usług Weterynaryjnych, Bieżuń
Poland, Mazowieckie, Bieżuń,
Zmodyfikowano July 6, 2024

Opis

Cedrob S. A.

jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem - dziś największym pracodawcą w regionie.

Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

  Zakład Usług Weterynaryjnych funkcjonuje od 2017 roku i stanowi integralną część CEDROB S.

A.

Zapewnia on stałą i sprawną opiekę weterynaryjną nad hodowanym drobiem, która jest sprawowana przez rzetelną i sprawdzoną kadrę Lekarzy Weterynarii.

Stawiamy na ciągły rozwój i dlatego powiększamy nasz Zespół Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko: Laborant w Laboratorium Diagnostycznym Zakładu Usług Weterynaryjnych Miejsce pracy: Bieżuń Zakres obowiązków: Przeprowadzanie analizy PCR, badań serologicznych i bakteriologicznych zgodnie z metodyką badań laboratorium, Przyjmowanie, archiwizacja  i utylizacja próbek.

Obsługa, konserwacja i kontrola aparatury laboratoryjnej oraz prowadzenie stosownych zapisów, Przygotowywanie sprzętu laboratoryjnego, środowiska badań oraz materiałów pomocniczych, Opracowanie wyników badań, tworzenie raportów i obsługa baz danych, Sporządzanie zestawień z wykonanych badań Wymagania konieczne: Wykształcenie wyższe - kierunkowe, Doświadczenie w pracy w laboratorium diagnostycznym, Czynne prawo jazdy kategorii B, Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole, Otwartość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista, Dyspozycyjność, dokładność, samodzielność i chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Łatwość w zakresie nawiązywania i budowania relacji interpersonalnych.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikuj

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Laborant w laboratorium diagnostycznym zakładu usług weterynaryjnych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: