To zlecenie wygasło.

Reklama:Serwisant - Technik Systemów Przeciwpożarowych, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-24
Wygasa 2024-07-23
ID #2226822009
Free
Serwisant - Technik Systemów Przeciwpożarowych, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano July 5, 2024

Opis

Serwisant - technik systemów przeciwpożarowych Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków Firma PROFIRE z Warszawy zatrudni pracowników na stanowisko serwisant systemów p.poż.

z Warszawy i okolic – praca również w delegacjach.

Nasze wymagania Nasze wymagania wykształcenie średnie umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów doświadczenie zawodowe w instalacjach p.poż.

znajomość systemów Bosch, Esser, Polon-Alfa, Schrack prawo jazdy kategorii B uprawnienia elektryczne SEP umiejętność pracy w zespole kreatywność i zaangażowanie dyspozycyjność samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów dotyczących wykonywanej pracy sprawność fizyczna wysoka kultura osobista zmysł estetyki To oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pakiet świadczeń socjalnych, pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, prywatna opieka medyczna służbowy samochód do użytku prywatnego możliwość uzyskania uprawnień rozwój zawodowy, szkolenia, niezbędne narzędzia pracy Benefity prywatna opieka medyczna dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie elastyczny czas pracy spotkania integracyjne służbowy telefon do użytku prywatnego służbowy samochód do użytku prywatnego możliwość uzyskania uprawnień O nas Firma PROFIRE Sp.

z o.o. specjalizująca się w kompleksowej usłudze obejmującej doradztwo, projektowanie, dostawę urządzeń, wykonawstwo i konserwację systemów przeciwpożarowych.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PROFIRE Sp.

z o.o. z siedzibą w: Wał Miedzeszyński 438, 03-994 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@profire.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Serwisant - technik systemów przeciwpożarowych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: