To zlecenie wygasło.

Reklama:Serwisant - Montażysta, Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-07-18
Wygasa 2024-07-18
ID #2203963779
Free
Serwisant - Montażysta, Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano June 24, 2024

Opis

Serwisant - Montażysta Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków montaż i uruchomienia stanowisk do zgrzewania metali prefabrykacja szaf elektrycznych na podstawie schematów naprawa i konserwacja zgrzewarek oporowych i stanowisk zgrzewalniczych Nasze wymagania wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne umiejętność czytania schematów elektrycznych umiejętność czytania rysunku technicznego dyspozycyjność - wyjazdy serwisowe prawo jazdy kategorii B To oferujemy przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy w doświadczonym zespole montażowo-serwisowym umowę na pełny etat i dobre wynagrodzenie + bonusy szkolenia branżowe ubezpieczenie grupowe na życie prywatną opiekę medyczną kartę Multisport wygodny dojazd z Wrocławia przez AOW - firma znajduje się przy samym zjeździe Wrocław/Oporów Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie O nas SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza Sp.

z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu specjalizowanych stanowisk i linii produkcyjnych do oporowego zgrzewania metali.

Naszymi klientami są firmy z branży metalowej i motoryzacyjnej w Polsce i na świecie.

Siedziba firmy znajduje się w Mokronosie Dolnym.

Jest to pierwsza miejscowość za Oporowem przy samym zjeździe z AOW.

Dojazd autobusem miejskim lub przez AOW.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "SMOLTECH TECHNIKA ZGRZEWALNICZA" sp.

z o.o. z siedzibą w: Przyjazna 2, 55-080 Mokronos Dolny (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: krystyna.mizia@smoltech.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Serwisant - montażysta

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: