To zlecenie wygasło.

Reklama:Specjalista / Specjalistka Ds. Marketingu I Obsługi Klienta, Puszczykowo

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-07-20
ID #2229446785
Free
Specjalista / Specjalistka Ds. Marketingu I Obsługi Klienta, Puszczykowo
Poland, Lubuskie, Puszczykowo,
Zmodyfikowano July 6, 2024

Opis

Specjalista / Specjalistka ds.

marketingu i obsługi klienta Miejsce pracy: Puszczykowo Twój zakres obowiązków Marketing: Planowanie i realizacja działań marketingowych i sprzedażowych Wsparcie w prowadzeniu mediów społecznościowych (IG, FB, Tik Tok) Tworzenie contentu i postów (copywriting) Kontakt i planowanie contentu z influencerami Komunikacja z prasą i śledzenie trendów na rynku beauty Regularne wysyłanie newsletterów i prowadzenie korespondencji z klientem Obsługa klienta: Kompleksowa obsługa klientów detalicznych i biznesowych Budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami i klientami Realizacja zamówień klientów detalicznych i biznesowych Aktywne poszukiwanie nowych klientów zagranicznych i polskich Obsługa urządzeń biurowych i wsparcie w bieżących pracach biurowych Nasze wymagania Dobra organizacja pracy i samodzielność Znajomość pakietu MS Office Rzetelność, dokładność i komunikatywność Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min.

B2/C1) Kreatywność i pasja do tworzenia nowych treści Doświadczenie w redagowaniu treści przeznaczonych do kanałów online Doświadczenie w zarządzaniu marką w mediach społecznościowych (min.

2 lata) Świetna znajomość rynku beauty Doświadczanie w branży kosmetycznej mile widziane Chęć uczenia się, poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Puszczykowie (min.

3 dni w tygodniu) Praca w 50% w języku angielskim To oferujemy Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Możliwość szybkiego awansu, Prywatna opieka medyczna, Możliwości rozwoju zawodowego, w tym kursy języka angielskiego i inne szkolenia, Elastyczność pracy, dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Benefity prywatna opieka medyczna elastyczny czas pracy zniżki na firmowe produkty i usługi spotkania integracyjne brak dress code’u kawa / herbata O nas W NISHA zajmujemy się dystrybucją renomowanych francuskich dermokosmetyków Embryolisse oraz tworzeniem własnych kosmetyków pod markami Oio Lab i UKVIAT.

Nasze produkty są dostępne na całym świecie, w tak prestiżowych miejscach jak paryski dom mody Le Bon Marche, Beauty Heroes w USA czy Niche Beauty w Hamburgu.

Współpracujemy również z kluczowymi drogeriami i perfumeriami w Polsce.

Tworzymy i produkujemy unikatowe kosmetyki dla marek niszowych i premium.

Nasz nowy dział NISHA Manufacturing jest dedykowany tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które wpisują się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów na rynkach międzynarodowych.

Poszukujemy pełnej pasji i zorganizowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w dalszym rozwoju naszych marek.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez NISHA RYGLEWICZ sp.k.

z siedzibą w: Jana Kasprowicza 4, 62-040 Puszczykowo (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: joanna.ryglewicz@nisha.com.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista / specjalistka ds. marketingu i obsługi klienta

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: