Reklama:Specjalista / Specjalistka Ds. Bhp, Radzymin

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2230712236
Free
Specjalista / Specjalistka Ds. Bhp, Radzymin
Poland, Mazowieckie, Radzymin,
Zmodyfikowano July 7, 2024

Opis

Specjalista / Specjalistka ds.

BHP Miejsce pracy: Radzymin Twój zakres obowiązków Realizacja obowiązków BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi wynikającymi z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP Monitoring stanu BHP fabryki wraz z rekomendowaniem działań naprawczych Zarządzanie dokumentacją związaną z BHP np.

dokumentacja z audytów, powypadkowa, ocena ryzyka zawodowego itp.

Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP oraz z segregacji odpadów i działań proekologicznych Zarządzanie obiegiem odzieży roboczej Prowadzenie sprawozdawczości środowiskowej wraz z koordynacją realizacji obowiązków wynikających z decyzji środowiskowych Prowadzenie BDO Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w zakresie BHP Kontakt z urzędami i instytucjami w zakresie BHP i ochrony środowiska Zgłaszanie wniosków inwestycyjnych w zakresie BHP i ochrony środowiska Nasze wymagania Wykształcenie kierunkowe wyższe i/lub podyplomowe w zakresie BHP Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Mile widziane doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży przemysłowej i/lub produkcji kosmetyków Biegła umiejętność przygotowywania raportów środowiskowych do jednostek centralnych i lokalnych Praktyczna znajomość przepisów z obszaru BHP Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia i obsługi Bazy Danych Odpadów To oferujemy Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość zdobycia lub poszerzenia doświadczenia w branży przemysłowej / produkcji kosmetyków Zniżki na firmowe produkty i usługi Dofinansowanie do zajęć sportowych Prywatną opiekę medyczną Ubezpieczenia na życie Spotkania integracyjne Paczki świąteczne Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie zniżki na firmowe produkty i usługi spotkania integracyjne paczki świąteczne O nas Firma Temp Job z siedzibą w Węgrzcach koło Krakowa świadcząca usługi outsourcingu i leasingu pracowniczego prowadzi rekrutację dla swojego klienta, jednego z liderów branży produkcji kosmetyków w Polsce.

Wpis do KRAZ pod numerem 20217.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez TEMP JOB sp.

z o.o. z siedzibą w: Warszawska 15, 32-086 Węgrzce (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: andrii@tempjob.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista / specjalistka ds. bhp

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: