Reklama:Sprzedawca - Pełny Etat, ¾,½, ¼, - Galeria Mokotów, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2225672650
Free
Sprzedawca - Pełny Etat, ¾,½, ¼, - Galeria Mokotów, Warsaw
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano July 4, 2024

Opis

La Casa de las Carcasas to marka, która odniosła światowy sukces, oferując wysokiej jakości akcesoria technologiczne, wyróżniające się unikalnym designem.

Pod nowym szyldem Kamalion, marka ta wnosi do Polski swój niepowtarzalny świat mody i technologii.

La Casa de las Carcasas, teraz znana jako Kamalion, jest symbolem elegancji, jakości i nowoczesności w dziedzinie akcesoriów do urządzeń elektronicznych.

Ich produkty łączą w sobie funkcjonalność z estetyką, tworząc nie tylko praktyczne, ale także stylowe dodatki do smartfonów, tabletów i innych gadżetów.

Kamalion w Polsce kontynuuje tradycję marki, oferując klientom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także niezapomniane doświadczenia zakupowe.

Zespół Kamalion jest oddany pasji do mody, dbałości o szczegóły i zadowoleniu klientów, co sprawia, że marka ta wyróżnia się na tle innych.

Poszukujemy Sprzedawców , którzy chcą podjąć wyzwanie i wkładać całe serce w kreowanie wyjątkowych doświadczeń dla naszych klientów w jednym z naszych sklepów w Galerii Mokotów   w Warszawie!  Oferujemy elastyczność w wyborze czasu pracy: pełny etat, ½ etatu ¼ etatu ¾ etatu decyzja należy do Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy niezapomniane chwile dla naszych klientów! Twój zakres obowiązków: Aktywna obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów Promowanie produktów oraz kreowanie pozytywnego wizerunku marki Dbanie o estetyczną prezentację towaru w sklepie Współpraca z zespołem w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta  Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy Nasze wymagania: Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole Pasja do technologii oraz chęć zdobywania wiedzy na jej temat Pozytywne nastawienie i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku handlowym Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu Atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym premie Zniżki na produkty firmy Nie czekaj! Prześlij nam swoje CV i dołącz do naszej ekipy!

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Sprzedawca - pełny etat, ¾,½, ¼, - galeria mokotów

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: