Reklama:Sprzedawca, Kraków

Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-05-17
ID #2072719032
Free
Sprzedawca, Kraków
Poland, Małopolskie, Kraków,
Zmodyfikowano March 15, 2024

Opis

Overview Rozpoznajesz siebie, gdy wchodzisz do jednego z naszych sklepów.

Uwielbiasz rozmawiać o sportowych sneakersach i odzieży tak samo, jak uwielbiasz je kolekcjonować.

Zawsze sprawdzasz najnowsze stylei lubisz dzielić się swoim entuzjazmem z klientami.

Z łatwością nawiązujesz naturalne, przyjazne rozmowy, dostosowujesz się do różnych typów klientów i rozwiązujesz problemy z uśmiechem.

Lubisz pracowaćjako część zespołu, jednocześnie doskonaląc swoje indywidualne umiejętności na sali sprzedaży.

Twój sukces w tej roli będzie mierzony poprzez cele osobiste i cele związane z produktywnością, a także twojązdolność do zapewnienia doskonałego doświadczenia w sklepie każdemu klientowi.

Nasz globalny dom marek inspiruje i wzmacnia kulturę młodzieżową.

Nieustannie zaangażowani w podsycanie wspólnej pasji do wyrażania siebie, tworzymy bezkonkurencyjne doświadczenia w sercu społecznościsportowych i sneakersowych dzięki sile naszych ludzi.

Jeśli chcesz być częścią czegoś większego niż możesz sobie wyobrazić, jesteś we właściwym miejscu.

Aby dowiedzieć się więcej o niesamowitym wpływie jakiwywieramy zarówno na nasze lokalne, jak i globalne społeczności, kliknij tutaj! Qualifications0-3 lata doświadczenia w handlu detalicznym Pewność siebie i komfort w obsłudze klientów w celu zapewnienia im wyjątkowego doświadczenia Motywacja do osiągania świetnych wyników, dzięki entuzjazmowi wynikającemu z interakcji z klientami i produktami sportowymi Inicjowanie wykonywania zadań lub czynności bez niezbędnego nadzoru Elastyczna dyspozycyjność - w tym praca w nocy, weekendy i święta Responsibilities Zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia klientów poprzez posiadanie wiedzy na temat wszystkich oferowanych produktów i współpracę ze współpracownikami w celu zapewnienia doskonałej obsługi sprzedaży.

Realizacja sprzedaży, wyjątkowa obsługa klienta i spełnianie oczekiwań operacyjnych Utrzymanie celów osobistych i celów związanych z produktywnościąNawiązywanie kontaktu z każdym klientem, poprzez zadawanie otwartych pytań w celu oceny potrzeb klienta Umiejętność uczenia się i dzielenia się wiedzą na temat produktów i trendów w celu ich dopasowania do potrzeb klienta Posiadanie wiedzy o produktach oraz aktualnych lub nadchodzących produktach / trendach Udział w tworzeniu pozytywnego i integracyjnego środowiska pracy

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Sprzedawca

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Foot Locker

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: