To zlecenie wygasło.

Reklama:Sprzedawca - Projektant Mebli Kuchennych, Łódź

Ostatnia aktualizacja 2024-04-13
Wygasa 2024-04-12
ID #2093187958
Free
Sprzedawca - Projektant Mebli Kuchennych, Łódź
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano March 31, 2024

Opis

Sprzedawca - projektant mebli kuchennych Miejsce pracy: Łódź Twój zakres obowiązków Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Projektowanie kuchni wraz z wyceną, Prezentacja projektów, Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli kuchennych oraz terminów ich realizacji.

Nasze wymagania Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta, Zaangażowania i inicjatywy, Komunikatywności, Chęci rozwijania swoich umiejętności, Skrupulatności i dokładności.

Mile widziane znajomość programów branżowych do projektowania wnętrz To oferujemy Stabilne warunki zatrudnienia; Premię retencyjną; Możliwość rozwoju; System wdrożenia pracownika; Prywatna opieka medyczna Medicover; Pakiet sportowy Medicover Sport; Grupowe ubezpieczenie zdrowotne; Wczasy pod gruszą; Bonus Bożonarodzeniowy; Zniżki pracownicze; Prezent urodzinowy.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie zniżki na firmowe produkty i usługi parking dla pracowników dofinansowanie wypoczynku dofinansowanie wakacji dzieci świętowanie urodzin stabilne warunki zatrudnienia możliwość rozwoju system wdrażania pracownika bonus bożonarodzeniowy Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

„Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne (np.

pocztą tradycyjną bądź elektroniczną) do Agata Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach (40-203) przy Al.

Roździeńskiego 93 (dalej „Administrator”) bądź poszczególnych salonów Agata, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Administratora Twoich dodatkowych danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.

in. przesłanym CV, wypełnianym formularzu, itp.) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, które to dane wykraczają poza zamknięty katalog określony postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do niej.

Takimi dodatkowymi danymi mogą być - oczekiwane wynagrodzenie, zdjęcie w CV, jak również w sytuacjach gdy nie jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku – wykształcenie, kwalifikacje zawodowe bądź przebieg dotychczasowego zatrudnienia.” AGATA Spółka Akcyjna Naszą pasją są wnętrza.

Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów.

W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej! Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=m7 Fo N5 Igp74 Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Sprzedawca - projektant mebli kuchennych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: