To zlecenie wygasło.

Reklama:Sprzedawca - Kasjer, Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-07-24
Wygasa 2024-07-23
ID #2229446810
Free
Sprzedawca - Kasjer, Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano July 6, 2024

Opis

Sprzedawca - Kasjer Miejsce pracy: Wrocław Twój zakres obowiązków aktywna sprzedaż produktów dział tradycyjny - zza lady: dział wędliny, dział nabiał-garmażerka, dział samoobsługowy obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy kontakt z klientem, Nasze wymagania wykształcenie: zasadnicze zawodowe staż pracy: doświadczenie w handlu mile widziane, badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (mogą być do uaktualnienia), komunikatywność, chęć do pracy, w przypadku cudzoziemców: komunikatywna znajomość języka polskiego To oferujemy 5100 zł brutto - średnie miesięczne wynagrodzenie (w tym znajduje się: stawka podstawowa + nagroda absencyjna + premia uznaniowa regulaminowa) Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna dofinansowanie nauki języków dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie kawa / herbata dofinansowanie wypoczynku O nas Centrum Handlowe ASTRA to miejsce rodzinnych zakupów z 40 - letnią tradycją, wysoka jakość towarów i duży wybór asortymentu, 100% polski kapitał.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez "ASTRA" sp.

z o.o. z siedzibą w: Eugeniusza Horbaczewskiego 4-6, 54-130 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: b.sikora@astra.wroc.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Sprzedawca - kasjer

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: