Sprzedawca/kasjer-ka Cukiernia Sowa Auchan Ul. Szczęśliwa 3, Gdańsk

Wygasa 2024-06-24
ID #2135956676
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano April 29, 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa klienta, czyli sprzedaż, przygotowywanie napojów i porcjowanie ciast, pakowanie naszych pyszności i wydawanie zamówień, a także dbanie o porządek w miejscu pracy.

WYMAGANIA: Na czym nam zależy? gotowości do pracy II-zmianowej (również w weekendy - nie wszystkie) 5 dni w tygodniu dobrej organizacji pracy zaangażowaniu orzeczeniu do celów sanitarno-epidemiologicznych staranności i dbałości o standardy mile widziane będzie doświadczenie w gastronomii i obsługa kasy fiskalne OFERUJEMY: Na co możesz liczyć? szkolenia i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cały etat, na początek krótka umowa zlecenie wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy dla stałych pracowników przygotowaliśmy liczne benefity, m.in.

pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe a także pakiet socjalny (karty Pluxee - dawne Sodexo, talony świąteczne, dopłaty do Multisport i OK-System) wyjazdy i imprezy integracyjne nie mamy owocowych czwartków, ale mamy pod ręką inne specjały ;) Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, wyślij CV przez nasz formularz już dziś.

Czekamy na Ciebie!

Zawód: Sprzedawca/kasjer-ka cukiernia sowa auchan ul. szczęśliwa 3