Reklama:Sprzedawca/kasjer-ka Cukiernia Sowa Auchan Ul. Szczęśliwa 3, Gdańsk

Ostatnia aktualizacja 2024-05-24
Wygasa 2024-06-24
ID #2135956676
Free
Sprzedawca/kasjer-ka Cukiernia Sowa Auchan Ul. Szczęśliwa 3, Gdańsk
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano April 29, 2024

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa klienta, czyli sprzedaż, przygotowywanie napojów i porcjowanie ciast, pakowanie naszych pyszności i wydawanie zamówień, a także dbanie o porządek w miejscu pracy.

WYMAGANIA: Na czym nam zależy? gotowości do pracy II-zmianowej (również w weekendy - nie wszystkie) 5 dni w tygodniu dobrej organizacji pracy zaangażowaniu orzeczeniu do celów sanitarno-epidemiologicznych staranności i dbałości o standardy mile widziane będzie doświadczenie w gastronomii i obsługa kasy fiskalne OFERUJEMY: Na co możesz liczyć? szkolenia i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cały etat, na początek krótka umowa zlecenie wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy dla stałych pracowników przygotowaliśmy liczne benefity, m.in.

pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe a także pakiet socjalny (karty Pluxee - dawne Sodexo, talony świąteczne, dopłaty do Multisport i OK-System) wyjazdy i imprezy integracyjne nie mamy owocowych czwartków, ale mamy pod ręką inne specjały ;) Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, wyślij CV przez nasz formularz już dziś.

Czekamy na Ciebie!

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Sprzedawca/kasjer-ka cukiernia sowa auchan ul. szczęśliwa 3

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: