Reklama:Starsza Księgowa / Starszy Księgowy Ds.nieruchomości I Zespół Trs Accounting, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2229446806
Free
Starsza Księgowa / Starszy Księgowy Ds.nieruchomości I Zespół Trs Accounting, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano July 6, 2024

Opis

Description & Summary W zespole TRS Accounting w Pw C Polska rozwijamy zespół zajmujący się kompleksową obsługą księgowo-podatkową klientów z branży nieruchomościowej.

Realizujemy się w ciekawych i różnorodnych projektach, np.

przygotowanie sprawozdania finansowego podlegającego badaniu, rozliczeń podatkowych na danych klienta, oddelegowanie do pracy w działach finansowych klienta.

Stale usprawniamy naszą pracę poprzez automatyzację powtarzalnych procesów oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych.

Do naszego zespołu poszukujemy: Starsza Księgowa/Starszy Księgowy Twoja przyszła rola:prowadzenie ksiąg rachunkowych,prowadzenie rozliczeń podatkowych spółek (CIT, VAT, etc.), sporządzanie sprawozdań finansowych,przygotowanie raportów finansowych dla klientów,zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,zaangażowanie w inne, ciekawe projekty w obszarze finansów,komunikacja z klientami oraz współpracownikami,nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole.

Aplikuj, jeśli:masz min.

3 letnie doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe lub na stanowisku samodzielnego księgowego w branży spółek nieruchomościowych, znasz j.

angielski w stopniu bardzo dobrym, znajomość innych języków będzie atutem,posiadasz wiedzę z obszaru księgowości oraz podatków CIT i VAT,dobrze znasz MS Excel,posiadasz umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,masz proaktywną postawę i potrafisz pracować w zespole,łatwo nawiązujesz i utrzymujesz kontakty..

Dołączając do nas zyskujesz:elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,rozwój i podnoszenie kwalifikacji- pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez Pw C m.in.

na doradcę podatkowego, biegłego rewidenta, ACCA, oraz konwersacje z native speaker oraz konwersacje z native speaker,szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in.

opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne, możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in.

lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii- w środku m.in.

vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do Pw C.

Jak wygląda proces rekrutacji? zaaplikuj, porozmawiaj telefonicznie z Rekruterką Agnieszką, poznajmy się lepiej podczas rozmowy rekrutacyjnej.

W razie problemów, napisz do nas: Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Pw C Advisory sp.

z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci Pw C (), do której kierujesz aplikację.

Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód.

Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w.#LI-AL1

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Starsza księgowa / starszy księgowy ds.nieruchomości i zespół trs accounting

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: