Reklama:Starszy Sprzedawca-kasjer Świebodzice Ul. Łączna, Świebodzice

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2216523386
Free
Starszy Sprzedawca-kasjer Świebodzice Ul. Łączna, Świebodzice
Poland, Dolnośląskie, Świebodzice,
Zmodyfikowano July 1, 2024

Opis

W skrócie Umowa o pracę, bez okresu próbnego.

· Benefity dla Ciebie i dla rodziny, m.in.: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min.

3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników i wiele innych.

· Praca 3-zmianowa: poranna, popołudniowa, nocna oraz w weekendy.

· Dodatkowe wynagrodzenie za każde prowadzenie zmiany.

· U nas zarobisz od 4050 do 4350 zł brutto z nagrodą za obecność i premią operacyjną.

O pracy Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Starszy Sprzedawca-Kasjer w jednym z naszych 3400 sklepów.

Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!Jakich osób szukamy?Otwartych na kontakt z klientami i posiadających doświadczenie w sprzedaży; · Gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i weekendy; · Gotowych do pracy fizycznej; · Zaangażowanych i nastawionych na współpracę; · Ceniących pracę w zespole; · Mile widziane doświadczenie w organizacji pracy zespołu.

Co zapewniamy?Umowa o pracę bez okresu próbnego; · Wynagrodzenie od 4050 do 4350 zł brutto z nagrodą za obecność i premią operacyjną; · Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy; · Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika; · Dodatkowe wynagrodzenie za każde prowadzenie zmiany; · Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min.

3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.

90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.

· Wdrożenie do pracy w sklepie z dedykowanym opiekunem, w tym szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i samoobsługowej; · Dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej Edu Akcja.

Za co będziesz odpowiadać?Samodzielne prowadzenie zmiany lub w obecności Kierownika Sklepu – od kilku do kilkunastu dni w miesiącu (organizacja pracy zespołu, wyjaśnianie reklamacji, przyjmowanie i kontrola dostaw); · Zamawianie pieczywa oraz przygotowywanie sklepu do inwentaryzacji; · Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży; · Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru; · Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; · Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Starszy sprzedawca-kasjer Świebodzice ul. Łączna

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: