Reklama:Student Marketeer - Uniwersytet Przyrodniczy W Poznaniu, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-07-21
Wygasa 2024-08-21
ID #2191914872
Free
Student Marketeer - Uniwersytet Przyrodniczy W Poznaniu, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano June 13, 2024

Opis

Nasi Red Bull Student Marketeers stanowią część najbardziej dynamicznego i wpływowego programu ambasadorów marki i produktu na świecie.

Doskonale rozumieją grupę docelową Red Bulla i dbają o wizerunek marki oraz zrozumienie produktu na terenie kampusu i całego regionu.

Celem programu Student Marketeer jest dotarcie do nowych konsumentów, wzbudzenie zainteresowania studentów uczelni wyższych, zwiększenie sprzedaży oraz zarządzanie marką Red Bull na terenie kampusu.

Obejmuje to bezpośredni kontakt z konsumentami i klientami, stwarzanie okazji do spróbowania produktu oraz zapewnianie konsumentom niezapomnianych wrażeń związanych z marką w trakcie eventów Red Bulla.

Student Marketeers cenią elastyczność ponad siedzenie za biurkiem od 9:00 do 17:00 i uwielbiają pracę w kreatywnej atmosferze.

OBOWIĄZKIObszary, w których pokażesz swoje mocne strony Zakres obowiązków, które Ci powierzymy: Ucieleśnianie cech charakterystycznych i wartości marki, reprezentowanie marki w sposób premium poprzez codziennie interakcje z konsumentami i klientami.

Rozwijanie bazy użytkowników poprzez stwarzanie pozytywnych okazji do spróbowania produktu, budowanie świadomości marki Red Bull oraz sampling produktu w odpowiednim miejscu i czasie połączony z kompetentnym odpowiadaniem na pytania konsumentów.

Opracowywanie i realizacja innowacyjnego, szytego na miarę planu dla kampusu akademickiego, który zaangażuje studentów i ożywi markę na terenie uczelni.

Budowanie silnej siatki kontaktów, nawiązywanie i dbanie o relacje z osobami kluczowymi dla danego obszaru.

Dbanie o zaangażowanie marki w mediach społecznościowych za pomocą autentycznych treści.

Praca podczas eventów Red Bulla oraz eventów wspieranych w celu zapewnienia konsumentom niezapomnianych wrażeń związanych z marką.

Budowanie relacji z lokalnymi zespołami sprzedaży oraz dbanie o dostępność i widoczność Red Bulla w punktach sprzedaży.

Współpraca z działem sprzedaży w celu otwarcia nowych punktów dystrybucji Red Bulla na terenie kampusu i poza nim.

Promowanie i wykorzystywanie odpowiednich materiałów ze świata Red Bulla w celu utrzymania Red Bulla na czołowej pozycji w punktach sprzedaży.

Dbanie o perfekcyjne przestrzeganie określonych standardów sklepowych.

Perfekcja w wykonywaniu zadań i dbałość o szczegóły w każdym aspekcie pracy.

Dzielenie się pomysłami i współpraca z zespołem za sprawą regularnych spotkań na żywo oraz komunikacji w sieci.

Doskonałe zdolności komunikacyjne.

Charyzmatyczna, energiczna, pozytywna i towarzyska osobowość.

Wyjątkowa przystępność, towarzyskość oraz umiejętność znajdywania wspólnego języka z różnymi ludźmi w najróżniejszych sytuacjach.

Zaangażowanie w życie studenckie w połączeniu z gruntowną znajomością uczelni, miasta i regionu, w tym także zakulisowej działalności i najpopularniejszych miejscówek.

Umiejętne łączenie kreatywnego nastawienia, przedsiębiorczego podejścia, poczucia odpowiedzialności oraz wykazywania inicjatywy.

Zdolność do pracy w niepełnym wymiarze godzin przy jednoczesnym studiowaniu, najlepiej również gotowość do pracy wieczorami i w weekendy.

Dobre relacje z grupami oraz osobami działającymi na terenie kampusu uczelni.

Chęć zdobycia i zastosowania w praktyce szeregu nowych umiejętności, szczególnie z zakresu marketingu, negocjacji i sprzedaży.

Pasja do marki Red Bull i jej produktów.

Student/studentka uczelni wyższej.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Podróże 0-10%THE TEAMRed Bull Student Marketeer: Give wings to your career!As a Student Marketeer, your job is to create and execute smart sales & marketing plans to build the Red Bull brand within the student community and beyond.

Student Marketeer - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Student marketeer - uniwersytet przyrodniczy w poznaniu

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Red Bull

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: