Reklama:Team Leader, Poland

Poland, Poland, Poland
Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-05-17
ID #2083626033
Free
Team Leader, Poland
Poland, Poland, Poland,
Zmodyfikowano March 22, 2024

Opis

CEVA Logistics oferuje globalne rozwiązania w łańcuchu logistycznym łączące ludzi, produkty i usługodawców na całym świecie.

Z siedzibą w 170 krajach zatrudniamy w ponad 1300 lokalizacjach ok.

110 tys. pracowników - pomaga nam to w osiągnięciu celu, który sobie założyliśmy: chcemy znaleźć się w pierwszej piątce globalnych dostawców logistyki kontraktowej.

Wierzymy, że nasi pracownicy są kluczem do sukcesu.

Naszym celem jest motywowanie i wzmacnianie wielostronnego międzynarodowego zespołu, aby wspólnie tworzyć wartość dla klientów poprzez stosowane przez nas rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, lotniczej, oceanicznej, lądowej, kolejowej oraz logistyki pojazdów gotowych.

Dlatego też CEVA Logistics oferuje dynamiczne i wyjątkowe środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu, innowacjom i ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności.

DARE TO GROW! Stań się częścią zespołu CEVA Logistics, w którym docenia się wyobraźnię, odwagę oraz chęć dawania dobrego przykładu.

Jesteśmy teamem, który dąży do doskonałości we wszystkich dziedzinach.

Dołącz do naszej podróży i kształtuj z nami przyszłość logistyki globalnej.

Przeżyjmy razem moment, w którym zostaniemy światowymi liderami w dziedzinie logistyki.

Wciąż się rozwijamy - jesteś gotowa/-y rozwijać się razem z nami? OPIS STANOWISKAZarządzanie grupą pracowników magazynowych (czas pracy, komunikacja, odprawy zmianowe, delegowanie zadań)Sprawowanie nadzoru nad procesami magazynowymi Realizacja założonych celów jakościowych i wydajnościowych (KPI).

Weryfikowanie przestrzegania procedur/instrukcji operacyjnych przez grupę podległych pracowników.

Nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń oraz wyposażenia magazynu Dbanie o czystość w magazynie oraz utrzymanie standardów 5 S.

Egzekwowanie przestrzegania przez pracowników obowiązujących norm i przepisów z zakresu BHP, P.

Poż. i ochrony środowiska.

Angażowanie się w opracowanie nowych rozwiązań i usprawnień w celu optymalizacji procesów, zgodnie z celami założonymi na dany rok (projekty typu KAIZEN).

KOGO SZUKAMY?Minimum rok doświadczenia na w zarządzaniu zespołem pracowników Wiedza i umiejętności w zakresie wsparcia procesów magazynowych i logistycznych Praktyczna znajomość systemu WMSUmiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office, dobra znajomość MS Excel Dyspozycyjność do pracy zmianowej Mile widziane prawo jazdy kategorii B i uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDTMile widziana znajomość zagadnień LEANUmiejętność dzielenia się wiedząMile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces.

Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak Linked In lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię..

Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Team leader

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Ceva Logistics

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: