Reklama:Technik Farmaceutyczny - Konsultant Medyczny, Kraków

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2219910181
Free
Technik Farmaceutyczny - Konsultant Medyczny, Kraków
Poland, Małopolskie, Kraków,
Zmodyfikowano July 2, 2024

Opis

Technik Farmaceutyczny - Konsultant Medyczny Miejsce pracy: Kraków Twój zakres obowiązków Praca polega na rozmowie z Pacjentami w sklepie medycznym, rozpoznawaniu ich potrzeb oraz wsparciu w wyborze najlepszych produktów, jak również na realizacji wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne.

Dodatkowym zadaniem pracownika jest dbanie o aspekt wizualny sklepu zgodnie ze standardami firmy, koordynacja przepływu dokumentów sprzedażowych i refundacyjnych oraz telefoniczny kontakt z Pacjentem.

Współpraca z dostawcami, inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z Pacjentami.

Nasze wymagania Fizjoterapeuta, technik farmacji, farmaceuta, technik ortopeda z aktywnym PWZ - warunek konieczny.

Wysoki poziom empatii i zorientowanie na potrzeby Klienta/Pacjenta.

Praktyczna znajomość zagadnień refundacyjnych.

Doświadczenie w pracy przy realizacji wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne e ZWM.

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office.

Samodzielność - samodzielne planowanie oraz organizacja pracy w celu zapewnienia płynności funkcjonowania sklepu, podejmowanie inicjatywy w rozwiązywaniu problemów Klientów, udzielaniu informacji o produktach, poprawie wyglądu sklepu.

Komunikatywność - umiejętność klarownego i jasnego przekazywania Klientom informacji o ofercie produktowej, budowania atmosfery pracy opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu.

To oferujemy Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 Szkolenie wdrożeniowe Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny Dofinansowanie zajęć sportowych Brak dress code'u Spotkania integracyjne O nas Diabetyk24 to działająca od 2010r.

firma której głównym profilem działalności jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii.

Prowadzimy sklep internetowy i sieć sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Naszym największym dobrem jest zaufanie i bezpieczeństwo naszych klientów.

Dlatego dokładamy wszelkich starań by zamówienia były realizowane szybko i profesjonalnie, a nasz zespół dysponował ekspercką wiedzą z dziedziny diabetologicznych artykułów medycznych.

Obecnie poszukujemy Fizjoterapeutów, Techników Farmacji i Techników Ortopedów do sklepów medycznych w Warszawie przy ul.

Żwirki i Wigury 63a oraz w Krakowie przy ul.

Kostaneckiego 9.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DIABETYK24 sp.

z o.o. z siedzibą w: Szyszkowa 51, 05-816 Opacz-Kolonia (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: praca@diabetyk24.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Technik farmaceutyczny - konsultant medyczny

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: