Reklama:Technolog Produkcji, Goleniów

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456927
Free
Technolog Produkcji, Goleniów
Poland, Zachodniopomorskie, Goleniów,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Technolog produkcji Miejsce pracy: Goleniów Twój zakres obowiązków

przygotowanie dokumentacji technologicznej dla procesów produkcji, zakupów i kontroli jakości
opracowywanie danych do zakupu materiałów (długości cięć, rozkroje) oraz dla procesu cięcia materiałów
współpraca w zakresie procesu ofertowania oraz zakupu materiałów
wsparcie produkcji w zakresie realizacji projektów
pomoc pracownikom produkcji w wykonywaniu zadań w zakresie technologii wykonania
współudział w procesie ofertacji oraz zakupu materiałów
ciągłe monitorowanie produkcji w zakresie podległych projektów
Nasze wymagania

ukończone studia inżynierskie (lub w trakcie) z pokrewnych dziedzin
umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technologicznej
mile widziane doświadczenie w branży metalowej
umiejętność ustalania priorytetów
zdolności analityczne, umiejętność pracy z danymi (analiza, pozyskiwanie danych)
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
znajomość języka angielskiego
mile widziane doświadczenie w obróbce stali, blach
To oferujemy

stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju i awansu
praca na pełny etat
posiłki regeneracyjne
atrakcyjne wynagrodzenie
Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
spotkania integracyjne
brak dress code’u
kawa / herbata
parking dla pracowników
paczki świąteczne
O nas

Granly Steel Polska jest dumną częścią Grupy Granly, skupiającej wysoko wyspecjalizowane spółki z różnych sektorów. Jesteśmy liderem w obszarze konstrukcji i obróbki blach aluminiowych, nierdzewnych i stali czarnej. Nasza firma świadczy również usługi podwykonawcze w sektorze energetyki i energetyki wiatrowej. Z naszą bazą w Danii, obsługujemy klientów w Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz wielu innych krajach. Naszych ponad 250 doświadczonych pracowników gwarantuje profesjonalizm i niezawodność.
Poszukujemy pracowników z wykształceniem technicznym. Jeśli masz wykształcenie związane z produkcją, obróbką stali, inżynierią mechaniczną lub pokrewnymi dziedzinami, to możesz być właśnie tym, kogo szukamy! Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży, ale również otwartych na rozwijanie swoich umiejętności. Twój talent i zaangażowanie są dla nas kluczowe. Pracuj z nami nad projektami na całym świecie, ucząc się od najlepszych w branży.
Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do dynamicznego zespołu Granly Steel Polska przeczytaj powyższy opis i aplikuj już dziś.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Granly Steel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Metalowa 1, 72-100 Goleniów (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: era@gs-polska.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: era@gs-polska.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Technolog produkcji

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: