Reklama:Technolog - Kosztorystant, Warsaw

Poland, Mazovia, Warsaw
Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456845
Free
Technolog - Kosztorystant, Warsaw
Poland, Mazovia, Warsaw,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Technolog - Kosztorystant Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków

Pomiary zabudów u klienta
Opracowywanie kosztorysów i ofert meblowych
Tworzenie list materiałowych (BOM), opracowywanie norm zużycia materiałów,
Przygotowanie dokumentacji technicznej do produkcji mebli
Racjonalizacja i modernizacja procesów technologicznych,
Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, związanych z procesem technologicznym.
Nasze wymagania

Znajomość programu AUTOCAD, KD-MAX lub podobne
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
Znajomość materiałów i procesów technologicznych używanych w przemyśle meblarskim,
Praktyczna znajomość technologii produkcji mebli,
Bardzo dobra znajomość pakietów biurowych np. MS Office lub podobnych,
Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
To oferujemy

Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji oraz zaangażowania,
Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
brak dress code’u
kawa / herbata
parking dla pracowników
O nas

Jesteśmy młodym dynamicznie rozwijającym się zespołem tworzącym firmę od 2013 świadczącą usługi kompleksowych wykończeni w budynkach wielkopowierzchniowych, biurowych oraz usługowych. Specjalizujemy się w metamorfozach powierzchni do pracy dla szeroko pojętego biznesu. Nasza firma zajmuje się również kompleksowym wyposażeniem meblowym dla klientów komercyjnych i indywidualnych. Naszą specjalnością są zabudowy meblowe dedykowane dla biur domów i instytucji. W związku z planowanym rozwojem, powiększamy grono specjalistów przygotowania produkcji. Miło nam będzie, pracować może właśnie z Tobą. Zapraszamy do naszego zespołu.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do M & R COMPANY sp. z o.o. z siedzibą w: Baletowa 5 C, 02-867 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@mrcompany.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: biuro@mrcompany.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Technolog - kosztorystant

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: