Recruitment Service Delivery Specialist With Spanish, Warsaw

Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw
Wygasa 2024-05-15
ID #2027509701
Poland, Masovian Voivodeship, Warsaw,
Zmodyfikowano February 12, 2024

Co roku ponad 170 milionów ludzi zmienia pracę i kraj zamieszkania.

EWL jest w samym sercu tej zmiany, prowadząc kilkadziesiąt tysięcy rekrutacji w skali roku.

Działamy w Polsce, Czechach, Rumunii, Niemczech, Holandii i na Litwie, planujemy kolejne ekspansje.

Chcemy zrewolucjonizować międzynarodowy rynek pracy i robimy to naprawdę, stosując zaawansowane technologie oraz AI w naszej codziennej pracy.

Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która nie mówi „kandydat”, tylko Klient.

  Dołącz do nas i buduj z nami nowoczesną i odpowiedzialną społecznie rekrutację międzynarodową.

  Do wewnętrznych struktur EWL, zespołu Overseas Recruitment, poszukujemy Recruitment Service Delivery Specialist.

  OBOWIĄZKI: Wsparcie procesów rekrutacji pracowników Overseas (OVS) w regionie.

Doradztwo dla regionu w zakresie możliwości rekrutacyjnych OVS (kierunki rekrutacyjne, czas realizacji zamówienia).

Tłumaczenie ofert i warunków pracy na j.

hiszpański, oraz promowanie ich wśród partnerów rekrutacyjnych.

Koordynowanie danych kandydatów w wewnętrznych systemach.

Współpraca z działem przyjazdów (tworzenie list kandydatów wraz z datami przyjazdu).

Wyszukiwanie partnerów rekrutacyjnych na rynkach LATAM i APAC oraz nawiązywanie współpracy.

Utrzymywanie bieżącego kontaktu z zewnętrznymi partnerami rekrutacyjnymi.

Wsparcie koordynatorów projektów w zakwaterowaniu pracowników OVS oraz w tłumaczeniu szkoleń wstępnych i zasad pracy.

Współpraca z działem legalizacji w zakresie wyrabiania zezwoleń dla kandydatów OVS.

  OCZEKIWANIA: Doświadczenie w pracy biurowej lub w środowisku biznesowym.

Zaawansowana znajomość języka hiszpańskiego.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Umiejętność obsługi programu Excel na poziomie średniozaawansowanym.

Mile widziane doświadczenie w dziedzinie rekrutacji lub pracy w agencji pracy/rekrutacji.

Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy i ustalania priorytetów.

Zdolność do płynnego przełączania się między różnymi zadaniami (multitasking).

  OFERUJEMY: Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii.

Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna, ubezpieczenie na życie.

Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji, a także zajęcia z językowa obcego.

Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy.

Wspierające środowisko pracy, w którym kładziemy nacisk na work-life-balance.

Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.

Zawód: Recruitment service delivery specialist with spanish