Reklama:Inżynier Planowania I Kontroli Projektu, Bochnia

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2011252505
Free
Inżynier Planowania I Kontroli Projektu, Bochnia
Poland, Małopolskie, Bochnia,
Zmodyfikowano January 31, 2024

Opis

W DEME wspólnie rozwijamy najnowocześniejsze technologie, działając w dynamicznym i wymagającym środowisku. Poprzez zaangażowanie w obszary takie jak pogłębianie, projekty off-shore, infrastruktura i ochrona środowiska, koncentrujemy się na dostarczaniu klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest wspieranie ich bezpieczeństwa, rentowności i zrównoważonego rozwoju. Dołącz jako inżynier ds. kontroli projektu i pomóż nam kształtować przyszłość inżynierii morskiej.
 
Twoje zadania
Jako inżynier ds. kontroli projektu zapewnisz kompleksowe wsparcie dla jednego z naszych projektów od momentu przyznania kontraktu do jego przekazania. Będziesz odpowiedzialny za planowanie pracy i monitorowanie postępów. Wdrażanie nowych narzędzi i procesów to dla Ciebie fascynujące wyzwanie, i dbasz o to, by ich implementacja przebiegała sprawnie. Nieszablonowe myślenie i znajdowanie innowacyjnych sposobów na usprawnienie procesów biznesowych stanowią kluczowe elementy tej pracy.
Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie skutecznej kontroli przydzielonych Ci projektów. Raportując do jednego z naszych zespołów zarządzania projektami, będziesz koncentrować się na opracowywaniu, monitorowaniu i modyfikowaniu realistycznego planu projektu w celu kierowania i mierzenia postępów.
Pracując w siedzibie w Belgii, przy okazjonalnych podróżach zagranicznych, będziesz współpracować z wewnętrznymi działami wsparcia w celu wdrożenia wymagań administracyjnych projektu, takich jak kontrole projektu i dokumentacja. Potrafisz prognozować, raportować i oceniać koszty we współpracy z kontrolerem finansowym projektu. Przede wszystkim rozumiesz, co dzieje się w Twoim projekcie na co dzień i możesz to jasno przedstawić kierownikowi projektu.
 
Twój profil
●      Posiadasz tytuł inżyniera lub magistra inżyniera w odpowiedniej dziedzinie.
●      Jesteś zainteresowany planowaniem, zarządzaniem informacjami, administrowaniem umowami, budżetowaniem i/lub realizacją projektów cywilnych i morskich.
●      Posiadasz solidne umiejętności organizacyjne oraz zdolności komunikacji ustnej i pisemnej.
●      Biegle posługujesz się językiem angielskim; każdy inny język będzie dodatkowym atutem.
●      Masz analityczny umysł i zdolność rozwiązywania problemów.
●      Potrafisz radzić sobie ze stresem i dostarczać wyniki najwyższej jakości w ściśle określonym terminie.
●      Jesteś graczem zespołowym, który koncentruje się na zarządzaniu klientamii interesariuszami.
●      Jesteś na tyle elastyczny, aby przeprowadzić się do Belgii i od czasu do czasu podróżować do miejsca realizacji naszych projektów.
●      Doświadczenie w opracowywaniu harmonogramów projektów (Primavera P6) jest dodatkowym atutem.
●      Doświadczenie w konfigurowaniu systemu zarządzania dokumentami (Aconex, Ineight, Think Project itp.) jest dodatkowym atutem.
●      Umiejętności zarządzania umowami i kontroli kosztów są dodatkowym atutem.
●      Doświadczenie w konsolidacji wielu źródeł danych oraz tworzeniu analiz i raportów/pulpitów nawigacyjnych jest dodatkowym atutem.
 
Czego możesz oczekiwać
·       Każdy dzień jest wyjątkowy: przy realizacji projektów na całym świecie w różnych sektorach zawsze pojawiają się nowe wyzwania, wzbogacając nasze 140-letnie doświadczenie branżowe.
·       Świetni współpracownicy: niesamowity, międzynarodowy zespół w pełni zaangażowany we wspólne poszerzanie horyzontów.
·       Środowisko sprzyjające rozwojowi: idealne połączenie swobody tworzenia własnej rolii współpracy ze wspierającym zespołem.
·       Ciągły rozwój: ścieżka szkoleniowa umożliwiająca rozwój osobisty i zawodowy.
·       Odkrywanie: szansa na rozwój i poszerzanie horyzontów w różnych lokalizacjach na całym świecie.
·       Rozbudowany program mobilności zapewniający zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
·       Przyjazne środowisko pracy oferujące interaktywny program zdrowotny, dbanie o dobre samopoczucie pracowników.
Co dalej? Zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w DEME lub poznać inne stanowiska? Wejdź na https://careerday.deme-group.com/poland izapisz się na nasz Dzień Kariery!
Kandydaci, których umiejętności i doświadczenie odpowiadają wymaganiom stanowisk, zostaną zaproszeni na nasz Dzień Kariery w hotelach Radisson w Gdańsku, który odbędzie się 27 stycznia. Będzie to doskonała okazja dla Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o pracy w DEME oraz dla nas, aby lepiej Cię poznać. Możesz otrzymać ofertę pracy nawet w ciągu 7 dni. Dodatkowe informacje: Praca zdalna: W pełni stacjonarna Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inżynier planowania i kontroli projektu
Zdalny:

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: