Reklama:Inspektor Ds Bezpieczeństwa I Zarządzania Siecią, Bydgoszcz

Ostatnia aktualizacja 2024-05-24
Wygasa 2024-06-24
ID #2141086784
Free
Inspektor Ds Bezpieczeństwa I Zarządzania Siecią, Bydgoszcz
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz,
Zmodyfikowano May 3, 2024

Opis

Chcesz mieć wpływ na rozwój Warszawy? Dołącz do nas i razem z nami twórz przyjazne i nowoczesne miasto!  Praca w największym samorządzie w Polsce to możliwość współpracy z ekspertami i ekspertkami oraz dostęp do nowoczesnych technologii.

Celem naszych działań jest wysoka jakość świadczonych usług, zaangażowanie, współpraca, wysokie kompetencje i stały rozwój.

Poszukujemy inspektora ds.

bezpieczeństwa i zarządzania siecią  w Wydziale Zarządzania Siecią Biura Informatyki Miejsce pracy: Warszawa, ul.

Plac Bankowy 2   Twój zakres obowiązków: utrzymanie infrastruktury ICT oraz bezpieczeństwa usług,  udostępnianie i zabezpieczanie dostępu do usług biznesowych jednostkom organizacyjnym i osobom prawnym m.st.

Warszawy,  kontrola i monitorowanie dostępności usług krytycznych oraz bezpieczeństwa wraz z obsługą incydentów.

Nasze oczekiwania: wykształcenie wyższe I lub II stopnia, minimum 5-letni staż pracy, powyżej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie administrowania usługami oraz infrastrukturą sieciową,  komunikatywna znajomość języka angielskiego weryfikowana podczas testu wiedzy lub/i rozmowy kwalifikacyjnej, kompetencje: identyfikacja z urzędem, dążenie do rezultatów, komunikacja, sumienność, współpraca, obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego.

znajomość systemów operacyjnych NX-OS/IOS/IOS XE i technologii sieciowych na poziomie podstawowym zgodnie z programem CCNA,  doświadczenie i znajomość technologii:  a) sieci IP i technologii sieciowych i Ethernet zgodnie  z standardami IEEE, technologii v PC, Etherchannel;  b) sieci SAN (Storage Area Network) z uwzględnieniem  mechanizmów Fibre Channel Zoning, c) rozwiązania SDN Cisco Application Centric Infrastructure  oraz mechanizmów automatyzacji.

Co oferujemy: umowę o pracę,  dodatek stażowy (przysługuje po przepracowaniu 5 lat na podstawie umowy o pracę),  rozwój zawodowy,  trzynaste wynagrodzenie,  dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,  szeroką ofertę świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny,  zapomogi i pożyczki na cele mieszkaniowe.

Co musisz wiedzieć:  Dokumenty możesz złożyć do 29 maja 2024 r.

wyłącznie za pośrednictwem  Systemu elektronicznej rekrutacji Urzędu m.st.

Warszawy.  Ofertę pracy znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę: UM.7348.2024.

IT. ROU

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inspektor ds bezpieczeństwa i zarządzania siecią

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: