To zlecenie wygasło.

Reklama:Pracownik Ds. Doradztwa Technicznego, Gdańsk

Ostatnia aktualizacja 2024-06-16
Wygasa 2024-06-15
ID #2162456581
Free
Pracownik Ds. Doradztwa Technicznego, Gdańsk
Poland, Pomorskie, Gdańsk,
Zmodyfikowano May 20, 2024

Opis

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami.

Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy.

Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową.

Wszystko z szacunkiem dla natury! Centrum Realizacji Inwestycji poszukuje osób na stanowisko: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: wsparcie komórek organizacyjnych realizujących zadania inwestycyjne w Regionie w zakresie spraw mogących skutkować sporami, opiniowanie sporów pod kątem technicznym, we współpracy z komórkami organizacyjnymi realizującymi zadania inwestycyjne, komórkami organizacyjnymi lub zewnętrznymi kancelariami prawnymi oraz Inżynierem projektu, a także innymi komórkami Centrali i Centrum uczestniczącymi w procesie rozpatrywania sporów, opiniowanie zakresów technicznych planowanych do udzielenia zamówień podstawowych/uzupełniających/dodatkowych, robót zamiennych, udział w Radach Budowy, spotkaniach i negocjacjach z wykonawcami w Regionie, identyfikowanie przypadków umożliwiających występowanie z roszczeniami Spółki wobec wykonawców oraz ich analiza w Regionie, wsparcie w definiowaniu zagadnień technicznych w toku współpracy z zewnętrznymi kancelariami prawnymi, współpraca z komórką organizacyjną ds.

dokumentów bazowych, w szczególności w zakresie implementowania zapisów minimalizujących powstawanie sporów z winy Zamawiającego.

Wymagane kwalifikacje: wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne, 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata w obszarze budownictwa lub inwestycji, wiedza z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji, budownictwa i roszczeń, znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym (Word, Excel), znajomość przepisów prawa budowlanego, zamówień publicznych oraz prawa cywilnego w zakresie zobowiązań i umów, umiejętność analizowania zapisów umów, umiejętność precyzyjnego formułowania opinii pisemnych, umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, umiejętność radzenia sobie z emocjami, zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego, otwartość na zmianę.

Korzyści dla Ciebie: Umowa o pracę Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą Opieka medyczna Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji Karta Multisport

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Pracownik ds. doradztwa technicznego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: